Sladká

LUXUSNÁ VONNÁ SVIEČKA BAOBAB PEARLS CITRINE 10 CM

68,00 EUR
Dostupnosť: skladom
Upozorňujeme, že tovar je dostupný v nízkej skladovej zásobe a je pravdepodobné, že bude rýchlo vypredaný.

Za nákup tohto produktu získate 1700 věrnostních bodů.

Sviečka v krémovej farbe s ornamentami z roztavených žltých periel z luxusnej kolekcie Pearls.

- Ručná práca robí každá kúsok originálom
- Veľkosť 10 cm, váha 500 g, doba horenia 60 hodín
- Vysoko kvalitná ručná výroba, najkvalitnejšie suroviny to je značka Baobab
- Balenie v ikonickej čiernej krabičke predstavuje dokonalú eleganciu.

Vôňa: Vôňa sviečky Pearls CITRINE je charakteristická opojnou vôňou gardénie a tuberózy.

Kameň citrín podľa Feng šuej reguluje hladinu energie a prináša šťastie tým, ktorí ho nosia. Je tiež symbolom hojnosti, šťastie a odstraňuje negatívnu energiu. Kolekcia sviečok Pearls CITRINE vzdáva hold tomuto žltozlatému mystickému kameňu.

Ako používať
LUXUSNÁ VONNÁ SVIEČKA BAOBAB PEARLS CITRINE 10 CM

Belgická značka objavila nevyčerpateľný zdroj inšpirácie v cestovaní a objavovaní. Každá sviečka rozpráva odlišný príbeh: meno, vôňa aj použitý materiál spolu úzko súvisia. Značka Baobab pri výrobe sviečok deklaruje vysoko kvalitné remeselné spracovanie a šetrnosť k životnému prostrediu. Všetky sviečky sú ručne lity do ručne fúkaných sklenených váz, čo robí z každej z nich unikátny kus. Krásna čierna stuha zaviazaná okolo sviečky dodáva jemný dotyk elegancie. Štítky sú tiež súčasťou firemnej filozofie a každý je preto aplikovaný ručne. Vône sú vyvíjané renomovanými parfumérmi v Grasse, mekke parfumov. Minerálny, nemastný vosk a knôty vyrobené z jemnej egyptskej bavlny sú zárukou dlhej trvanlivosti.

S kolekciou Baobab sa sviečka stáva dekoračným predmetom. Rovnako ako Baobab v africkej savane, tak aj tieto sviečky ohromujú a vyčnievajú nad ostatnými. Bežný produkt sa tak stáva neobyčajným. To je pravdepodobne to, čo definuje luxus.

Pre zachovanie kvality a trvanlivosti je dôležité nechať sviečku horieť primerane dlho. Pravidlom je nechať ju vždy horieť tak dlho, kým sa na celom povrchu sviečky nevytvorí súvislá vrstva rozpusteného vosku . V opačnom prípade môže dôjsť k nerovnomernému vyhorievaniu vosku a tvorbe drobných hrbolčekov a dierok.

Charakteristika produktu

Kód MAX10PY
Druh sviečky
Hmotnosť 500 g
Výrobca Baobab Collection
Trvanlivosť 60 hodín
Charakter vône Sladká
Farba žltá
Krajina pôvodu Belgicko
Vôňa Tuberóza a gardenia