Pri objednávke nad 69 EUR je doprava zadarmo.

LES EXCLUSIVES – AURUM
Baobab Collection
DARČEKOVÁ SÚPRAVA
Baobab Collection

LES EXCLUSIVES – AURUM

DARČEKOVÁ SÚPRAVA
skladom v e-shope
Cena s DPH:
110,00 €

Darčeková sada vonnej sviečky a tyčinkového difuzéru z MINI kolekcie My first Baobab. Darujte vstupenku do sveta luxusu a jedinečných vôní. S MINI kolekciou My First Baobab môžete využiť jedinečnú príležitosť vyskúšať vonné sviečky a aróma difuzéry z dielne tých najväčších odborníkov s dlhoročnými skúsenosťami. Sada je krásnym darčekom, ale taktiež vhodnou možnosťou, ako sa zoznámiť s produktmi značky Baobab Collection, ak ich ešte nepoznáte.

Vonná sviečka aj difuzér sú zdobené zlatým monogramom značky Baobab Collection

Sada obsahuje:

  • vonnú sviečku s objemom 190 g a výškou 8 cm (výdrž 30 hodín)
  • aróma difuzér s objemom 250 ml a výškou 16 cm
  • ratanové tyčinky do difuzéru

Vôňa: vzácny jazmín a pižmo. Podmanivá, kvetinovo púdrová vôňa, predstavujúce ženský prvok tejto kolekcie, v dokonalej symbióze s mužským elementom Platinum.

Kód MFBBOXAU
Druh produktu DARČEKOVÁ SÚPRAVA
Vôňa/Názov produktu AURUM
Charakter vône kvetinová
Výdrž 30 hodín
Farba zlatá
Výrobca Baobab Collection
Kolekcia Les Exclusives
Krajina pôvodu Belgicko
Stránka s kolekcí baobab-collection

Odporúčania pre správne použitie
DARČEKOVÁ SÚPRAVA BAOBAB COLLECTION – AURUM

Belgická značka objavila nevyčerpateľný zdroj inšpirácie v cestovaní a objavovaní. Každá sviečka rozpráva odlišný príbeh: meno, vôňa aj použitý materiál spolu úzko súvisia. Značka Baobab pri výrobe sviečok deklaruje vysoko kvalitné remeselné spracovanie a šetrnosť k životnému prostrediu. Všetky sviečky sú ručne liate do ručne fúkaných sklenených váz, čo robí z každej z nich unikátny kus. Krásna čierna stuha zaviazaná okolo sviečky dodáva jemný dotyk elegancie. Štítky sú tiež súčasťou firemnej filozofie a každý je preto aplikovaný ručne. Vône sú vyvíjané renomovanými parfumérmi v Grasse, mekke parfumov. Sviečky Baobab Collection sú vyrobené z nemastného minerálneho vosku, ktorý dopĺňajú knôty z jemnej egyptskej bavlny. Materiály, ktoré sú samé o sebe zárukou kvality a dlhej trvanlivosti.