3+1 ZADARMO
Baobab Collection

LUXUSNÁ VONNÁ SVIEČKA MY FIRST BAOBAB - BRUSSELS 8 CM

45,00 €
na sklade
Upozorňujeme, že tovar je dostupný v nízkej skladovej zásobe a je pravdepodobné, že bude rýchlo vypredaný.
3+1 ZADARMO

Zápalky zadarmo ako darček.
S MINI kolekciou My First Baobab môžete využiť jedinečnú príležitosť vyskúšať vonné sviečky z dielne tých najlepších odborníkov, ktorí vytvárajú vonné sviečky už niekoľko rokov. Malé praktické vyhotovenie vonných sviečok za príjemnú cenu je vstupenkou do sveta luxusu a jedinečných vôní.

Vonná sviečka Brussel v secesnom štýle s čiernou a zlatou sieťotlačou vzdáva poctu architektovi Victorovi Hortovi.

- Pri horení sa sklenený povrch sviečky stáva transparentným
- Veľkosť 8 cm, váha 190 g, doba horenia 30 hodín
- Vysoko kvalitná ručná výroba a tie najkvalitnejšie suroviny to je značka Baobab
- Balenie v ikonickej čiernej krabičke predstavuje dokonalú eleganciu.

Vôňa: cypriš - santal - med

Charakteristika produktu

Kód MAX08MBRU
Druh produktu VONNÁ SVIEČKA 
Druh Vonné sviečky
Charakter vône Drevitá, korenistá
Výdrž 30 hodín
Farba černo - zlatá
Výrobca Baobab Collection
Kolekcia My First Baobab
Krajina pôvodu Belgicko
Hmotnosť (g) 190 g

Ako používať
LUXUSNÁ VONNÁ SVIEČKA MY FIRST BAOBAB - BRUSSELS 8 CM

Belgická značka objavila nevyčerpateľný zdroj inšpirácie v cestovaní a objavovaní. Každá sviečka rozpráva odlišný príbeh: meno, vôňa aj použitý materiál spolu úzko súvisia. Značka Baobab pri výrobe sviečok deklaruje vysoko kvalitné remeselné spracovanie a šetrnosť k životnému prostrediu. Všetky sviečky sú ručne liate do ručne fúkaných sklenených váz, čo robí z každej z nich unikátny kus. Krásna čierna stuha zaviazaná okolo sviečky dodáva jemný dotyk elegancie. Štítky sú tiež súčasťou firemnej filozofie a každý je preto aplikovaný ručne. Vône sú vyvíjané renomovanými parfumérmi v Grasse, mekke parfumov. Sviečky Baobab Collection sú vyrobené z nemastného minerálneho vosku, ktorý dopĺňajú knôty z jemnej egyptskej bavlny. Materiály, ktoré sú samé o sebe zárukou kvality a dlhej trvanlivosti.

S kolekciou Baobab sa sviečka stáva dekoračným predmetom. Rovnako ako Baobab v africkej savane, tak aj tieto sviečky ohromujú a vyčnievajú nad ostatnými. Bežný produkt sa tak stáva neobyčajným. To je pravdepodobne to, čo definuje luxus.

Pre zachovanie kvality a trvanlivosti je dôležité nechať sviečku horieť primerane dlho. Pravidlom je nechať ju vždy horieť tak dlho, kým sa na celom povrchu sviečky nevytvorí súvislá vrstva rozpusteného vosku . V opačnom prípade môže dôjsť k nerovnomernému vyhorievaniu vosku a tvorbe drobných hrbolčekov a dierok.