Baobab Collection

LUXUSNÝ TYČINKOVÝ DIFUZÉR BAOBAB TOTEM - PLATINUM, 2 L

355,00 EUR
vypredané
Difuzér Totem Platinum bude vzácnym doplnkom vášho interiéru, svojím vzhľadom i názvom odkazuje na drahý kov. Sklenený difuzér je ručne fúkaný tými najlepšími remeselníkmi a jemne pomaľovaný platinovým leskom. Matný keramický uzáver je jemne zdobený motívom odkazujúcim na kmeňové vzory.
Pôsobivá, drevitá vôňa so sviežimi tónmi grepu predstavujúci mužský prvok tejto kolekcie, v dokonalej symbióze so ženským elementom Aurum.

Spoločnosť Baobab Collection vytvorila kolekciu aróma difuzérov Totem ako ekvivalent k ikonickej kolekcii vonných sviečok - Les Exclusives.
Každý difuzér z kolekcie Totem je utesnený keramickým uzáverom, ktorý je unikátny a dekoratívny, ručne vyrobený portugalskými remeselníkmi. Kolekcia Totem mení obyčajný tyčinkový difuzér na jedinečný a majestátny interiérový doplnok.

UPOZORNENIE: Difuzér sa dodáva bez náplne, tyčinky sú súčasťou balenia.

Charakteristika produktu

Kód TOTEMMPLA
Výrobca Baobab Collection
Krajina pôvodu Belgicko
Charakter vône Drevitá, korenistá
Druh produktu Aroma difuzéry
Farba platinová
Výdrž dlhšie ako 12 mesiacov
Objem (ml) 2000 ml
Vôňa Ambra-grep
Kolekcia Totem

Ako používať
LUXUSNÝ TYČINKOVÝ DIFUZÉR BAOBAB TOTEM - PLATINUM, 2 L

Po zakúpení náhradné náplne ju jednoducho nalejete do difuzéra a vložíte doň tyčinky. Tyčinky v priebehu dňa nasajú vôňu a budú ju uvoľňovať do priestoru. Pre dosiahnutie intenzívnejšieho účinku prevoňanie tyčinky 1x týždenne otáčajte. Pre maximálny efekt odporúčame doplniť difuzér novú náplňou akonáhle sa spotrebuje cca polovica pôvodnej náplne. Pri výmene či doplňovaní náplne odporúčame vymeniť aj tyčinky.

Zobraziť ďalšie produkty