Baobab Collection

LUXUSNÝ TYČINKOVÝ DIFUZÉR BAOBAB TOTEM - AURUM, 2 L

355,00 EUR
na sklade
Difuzér Totem Aurum bude vzácnym doplnkom vášho interiéru, svojím vzhľadom i názvom odkazuje na drahý kov. Sklenený difuzér je ručne fúkaný tými najlepšími remeselníkmi a jemne pomaľovaný zlatým leskom. Matný keramický uzáver je jemne zdobený motívom odkazujúcim na kmeňové vzory.
Aurum je kvetinová a jemná vôňa, ktorá v sebe kombinuje vzácny jazmín a božské pižmo. Návyková, fascinujúca, delikátna ženská vôňa. Aurum predstavuje ženský prvok kolekcie Les Exclusives, je protipólom mužskému elementu zastúpeného difuzérom Platinum.

Spoločnosť Baobab Collection vytvorila kolekciu aróma difuzérov Totem ako ekvivalent k ikonickej kolekcii vonných sviečok - Les Exclusives.
Každý difuzér z kolekcie Totem je utesnený keramickým uzáverom, ktorý je unikátny a dekoratívny, ručne vyrobený portugalskými remeselníkmi. Kolekcia Totem mení obyčajný tyčinkový difuzér na jedinečný a majestátny interiérový doplnok.

Charakteristika produktu

Kód TOTEMMAU
Výrobca Baobab Collection
Krajina pôvodu Belgicko
Charakter vône Kvetinová
Kolekcia Totem
Druh produktu Aroma difuzéry
Farba zlatá
Výdrž dlhšie ako 12 mesiacov
Objem (ml) 2000 ml
Vôňa Vzácny jazmín-pižmo

Ako používať
LUXUSNÝ TYČINKOVÝ DIFUZÉR BAOBAB TOTEM - AURUM, 2 L

Praktické prevedenie difuzéru, ktoré prevonia váš interiér po niekoľko týždňov, po spotrebovaní pôvodnej náplne stačí jednoducho dokúpiť novú. Vôňu možno dopĺňať neobmedzene dlho. Pri výmene či doplňovaní náplne odporúčame vymeniť aj tyčinky. Pre dosiahnutie intenzívnejšieho účinku prevoňanie tyčinky 1x týždenne otáčajte. Pre maximálny efekt odporúčame doplniť difuzér novú náplňou akonáhle sa spotrebuje cca polovica pôvodnej náplne.