Pri objednávke nad 69 EUR je doprava zadarmo.

ALL SEASONS – WHITE RHINO
Baobab Collection
TYČINKOVÝ DIFUZÉR 500 ml
Baobab Collection

ALL SEASONS – WHITE RHINO

TYČINKOVÝ DIFUZÉR 500 ml
skladom v e-shope
Upozorňujeme, že tovar je dostupný v nízkej skladovej zásobe a je pravdepodobné, že bude rýchlo vypredaný.
Cena s DPH:
95,00 €

Tyčinkový difuzér White Rhino z kolekcie All Seasons. Bieli nosorožec je živočíšny druh na pokraji vyhynutia, je jedným z najčastejšie lovených zvierat kvôli svojmu vzácnemu rohu. Nosorožec je známy svojím neuveriteľne vyvinutým čuchom, ktorý mu umožňuje orientovať sa a hľadať čerstvú trávu.

  • Vôňa: santalové drevo - vetiver - korenie. Jemná zmes santalového dreva, vetiveru a korenia, vôňa White Rhino je zemitá, teplá a tajomná. Táto mocná vôňa, vzácna a mužská, je rovnako očarujúca ako zviera, ktoré ju inšpirovalo.
Kód DIF500AWR
Druh produktu TYČINKOVÝ DIFUZÉR
Vôňa/Názov produktu WHITE RHINO
Charakter vône drevitá, korenistá
Objem (ml) 500 ml
Výdrž 4-6 mesiacov
Výrobca Baobab Collection
Kolekcia All Seasons
Krajina pôvodu Belgicko
Stránka s kolekcí baobab-collection
Výška (v) 43 cm

Odporúčania pre správne použitie
TYČINKOVÝ DIFUZÉR BAOBAB COLLECTION – WHITE RHINO, 500 ml

Praktické prevedenie difuzéru, ktoré prevonia váš interiér po niekoľko týždňov, po spotrebovaní pôvodnej náplne stačí jednoducho dokúpiť novú. Vôňu možno dopĺňať neobmedzene dlho. Pri výmene či doplňovaní náplne odporúčame vymeniť aj tyčinky. Odskrutkujte zátku difuzéra a odstráňte vodotesný uzáver. Nasaďte späť horný kryt bez stredovej zástrčky a do difuzéra vložte tyčinky. Tyčinky v priebehu dňa nasajú vôňu a budú ju uvoľňovať do priestoru. Pre dosiahnutie intenzívnejšieho účinku prevoňanie tyčinky 1x týždenne otáčajte. Pre maximálny efekt odporúčame doplniť difuzér novú náplňou akonáhle sa spotrebuje cca polovica pôvodnej náplne.