Voluspa

VOLUSPA VONNÁ SVIEČKA MAISON BLANC - MOROCCAN MINT TEA, 113 G

13,75 €
na sklade
Ikonická mini plechová dóza zdobená vzorom kolekcie Maison. Vďaka svojej veľkosti sa skvele hodí na cestovanie, spestrenie vášho interiéru alebo ako milý darček. Po vyhorení sviečky je možné dózičku použiť napríklad na uloženie šperkov.

Moroccan Mint Tea (Marocký mätový čaj) – vôňa tradičného mätového čaju prinášajúceho úľavu od horúčavy marockej púšte. Svieža vôňa mäty je doplnená chladivou citrónovou kôrou a lahodným lipovým kvetom, neroli, jazmínom a ylang-ylang. Nádych pikantnosti dodáva vôni štipka čerstvého zázvoru.

Charakteristika produktu

Kód 8114
Charakter vône Svieža, citrusová
Kolekcia Maison Blanc
Výrobca Voluspa
Druh produktu Vonné sviečky
Farba zelená
Výdrž 25 hodín
Hmotnosť (g) 113 g
Vôňa Moroccan mint tea (Marocký mätový čaj)
Krajina pôvodu USA

Ako používať
VOLUSPA VONNÁ SVIEČKA MAISON BLANC - MOROCCAN MINT TEA, 113 G

Produkty značky Voluspa sú ručne vyrábané, neobsahujú parabény, ftaláty ani sulfáty. Sú vyrábané udržateľne, ekologicky, z tých najlepších surovín z celého sveta. Vonné sviečky sú vyrobené z prírodného kokosového vosku s bavlneným knôtom. Všetky vône sú exkluzívne, jemné a príjemné v priestore. Je dôležité nechať u sviečok rozpustiť jazierko z rozohriateho vosku po celom povrchu sviečky, predovšetkým pri prvom zapálení. Pre správne horenie skracujte knôt na cca 0,5 cm pred každým ďalším zapálením.