3+1 ZADARMO
Voluspa

VOLUSPA VONNÁ SVIEČKA MAISON BLANC - MOROCCAN MINT TEA, 113 G

13,75 €
na sklade
3+1 ZADARMO

Ikonická mini plechová dóza zdobená vzorom kolekcie Maison. Vďaka svojej veľkosti sa skvele hodí na cestovanie, spestrenie vášho interiéru alebo ako milý darček. Po vyhorení sviečky je možné dózičku použiť napríklad na uloženie šperkov.

Moroccan Mint Tea (Marocký mätový čaj) – vôňa tradičného mätového čaju prinášajúceho úľavu od horúčavy marockej púšte. Svieža vôňa mäty je doplnená chladivou citrónovou kôrou a lahodným lipovým kvetom, neroli, jazmínom a ylang-ylang. Nádych pikantnosti dodáva vôni štipka čerstvého zázvoru.

Charakteristika produktu

Kód 8114
Druh produktu VONNÁ SVIEČKA 
Vôňa/Názov produktu Moroccan mint tea (Marocký mätový čaj)
Charakter vône Svieža, citrusová
Výdrž 25 hodín
Farba zelená
Výrobca Voluspa
Kolekcia Maison Blanc
Krajina pôvodu USA
Hmotnosť (g) 113 g

Ako používať
VOLUSPA VONNÁ SVIEČKA MAISON BLANC - MOROCCAN MINT TEA, 113 G

Produkty značky Voluspa sú ručne vyrábané, neobsahujú parabény, ftaláty ani sulfáty. Sú vyrábané udržateľne, ekologicky, z tých najlepších surovín z celého sveta. Vonné sviečky sú vyrobené z prírodného kokosového vosku s bavlneným knôtom. Všetky vône sú exkluzívne, jemné a príjemné v priestore. Je dôležité nechať u sviečok rozpustiť jazierko z rozohriateho vosku po celom povrchu sviečky, predovšetkým pri prvom zapálení. Pre správne horenie skracujte knôt na cca 0,5 cm pred každým ďalším zapálením.