Pri objednávke nad 69 EUR je doprava zadarmo.
Zľava -20 % (nielen) na autovône TU.

AROMA – LILIFLORA, WOODLANT FAIRY, GOLDEN WHEAT
Maison Berger Paris
NÁPLŇ DO KATALYTICKEJ LAMPY
Maison Berger Paris

AROMA – LILIFLORA, WOODLANT FAIRY, GOLDEN WHEAT

NÁPLŇ DO KATALYTICKEJ LAMPY
vypredané - naskladníme: tovar je na ceste
Cena s DPH:
19,00 €

Vôňa Golden Wheat (Zlatistá pšenica) vyzdvihuje hrejivé, očarujúce tóny pšenice, harmančeka a drevín. Luxusná drevitá vôňa s kvapkou prírody. 

  • Hlava: bergamot, pšeničný tón
  • Srdce: harmanček, jazmín
  • Základ: fazuľa tonka, santalové drevo, céder, ambra, pižmo

Vôňa Liliflora len podporuje celý design. Ako už názov napovedá, jedná sa o primárne kvetinovú vôňu. Tvorená z ovocných tónov šťavnatého pomaranča a broskyne, už spomínaných kvetinových akordov kosatca, fialky, magnólie a pomarančového kvetu. Nechýba ani vanilka, ktorá do vône vnáša svoju typickú sladkastosť.

  • Hlava: pomaranč, broskyňa, kosatec, fialka
  • Srdce: magnólia Liliflora, pomarančový kvet, biely céder
  • Základ: ambra, vanilka, heliotrop, pižmo

Vôňa Woodland Fairy (Lesná víla) je krásnym symbolom tejto mýtickej postavy. Rovnako ako lesné víly je tajomná, zvodná a jedinečná. Svieži bergamot, ovocné tóny figy, ľahký nádych fialky, to všetko na drevitom základe zo santalu, pižma a ambry. 

Kód 24016
Druh produktu NÁPLŇ DO KATALYTICKEJ LAMPY
Vôňa/Názov produktu LILIFLORA, WOODLANT FAIRY, GOLDEN WHEAT
Výrobca Maison Berger Paris
Kolekcia Aroma
Krajina pôvodu Francúzsko

Odporúčania pre správne použitie
NÁPLŇ DO KATALYTICKEJ LAMPY MAISON BERGER PARIS – LILIFLORA, WOODLANT FAIRY, GOLDEN WHEAT

Obsah náplne nalejte do 2/3 katalytickej lampy a držte sa pokynov na používanie katalytickej lampy. Odporúčame použiť neutralizačnú náplň pred zmenou vône. Maison Berger zodpovedá striktným a náročným kvalitatívnym normám. Vďaka systematicky vykonávaným testom ručí za to, že nevytvárajú dym a neprodukujú BTEX (benzén, toluén, etylbenzén a xylén). Produkty fungujú na princípe spaľovania a uvoľňovanie vône bez prítomnosti plameňa. K tvorbe vôní sa používajú stovky prírodných a umelých substancií. Umelé substancie ich obohacujú o bezpečné suroviny a ich kombináciou s tými prírodnými vznikajú nové, predtým nepredstaviteľné parfumy výnimočných vlastností. Môžu nahradiť aj nedostupné a vzácne prírodné látky, u ktorých bola v prírodnej forme preukázaná zdravotná škodlivosť. Všetky zložky, z ktorých sú parfumy MAISON BERGER vyrábané, podliehajú veľmi prísnym interným štandardom, ktoré sú ešte náročnejšie ako tie, ktoré vyžadujú európske a americké farmaceutické asociácie a IFRA (Inernational Fragrance Association).