OLÉO – TEA TREE
Galeo
ESENCIÁLNY OLEJ 10 ml
Galeo

OLÉO – TEA TREE

ESENCIÁLNY OLEJ 10 ml
skladom v e-shope
Cena s DPH:
11,50 €

Tea Tree olej, jeden z najobľúbenejších a najznámejších prírodných antiseptík. Účinný pomocník pri liečbe kožných problémov. Má analgetické a anti-reumatické účinky. Pomáha pri problémoch s lupinami, akné, pľuzgiermi, oparmi, kožnými plesňami, ale aj pri nepríjemnom a svrbivom uštipnutí od komára a ďalšieho bodavého hmyzu. Nepostrádateľný prírodný pomocník do každej lekárničky.

Aj keď prvé dokumenty o Tea Tree oleji pochádzajú z 20. rokov 20. storočia, už dávno pred tým, desiatky, možno stovky rokov, pôvodní obyvatelia Austrálie prišli na to, ako lístky stromu čajovníka využívať. Začalo sa im dariť liečiť kožné problémy s nebývalým úspechom.

Olej by sa nemal na pokožku aplikovať v nezriedenom stave. Mimo aplikáciu na pokožku je samozrejme vhodný do aromalámp a difuzérov.

Kód BIO20650
Druh produktu ESENCIÁLNY OLEJ
Vôňa/Názov produktu TEA TREE
Charakter vône svieža, citrusová
Objem (ml) 10 ml
Výrobca Galeo
Kolekcia Oléo
Krajina pôvodu Francúzsko

Odporúčania pre správne použitie
ESENCIÁLNY OLEJ GALEO – TEA TREE, 10 ml

Esenciálny olej použite v ktorejkoľvek aromalampe alebo ultrazvukovom difuzéru alebo podľa odporúčania vášho aromaterapeuta. Upozornenie: Esenciálne oleje sú mimoriadne koncentrované, je teda nutné ich zriediť. Príliš vysoká koncentrácia môže spôsobiť bolesti hlavy alebo vyvolať alergickú reakciu na pokožke. Esenciálne oleje nenahrádzajú lieky! Predíďte kontaktu s očami a sliznicou. Uchovávajte vždy mimo dosahu detí!