Pri objednávke nad 69 EUR je doprava zadarmo.

AERO – SM
Seasons
NEBULIZÉR 15 ml
Bezdrôtový
Seasons

AERO – SM

NEBULIZÉR 15 ml
skladom v e-shope
Cena s DPH:
128,00 €
Atomizér/nebulizér je aroma prístroj vhodný na aromaterapiu, ktorý mení tekuté látky (oleje) na jemnú hmlu. Používa sa výhradne s čistými esenciálnymi olejmi, jedná sa teda o skutočne absolútne prírodné a zdraviu nezávadné prevoňanie interiéru. Rozprašovanie oleja prebieha priamo, bez použitia vody, a to tým najefektívnejším a najčistejším spôsobom. Veľkou výhodou je, že prístroj nie je potrebné pravidelne čistiť, pretože bez vody nedochádza k usadzovaniu vodného kameňa.

Malé avšak výkonné, to sú nebulizéry. Používajú sa výhradne s esenciálnymi olejmi (kúpite TU), a to bez použitia vody. Nebulizačný proces prebieha bez zahrievania, vďaka tomu využívate maximum prospešných látok z každého esenciálneho oleja. Nebulizérom je vždy dosiahnuté úplne prírodné a nezávadné prevoňanie. 

UPOZORNENIE: Nebulizéry/atomizéry môžu byť hlučnejšie ako bežný ultrazvukový difuzér, pretože nepracujú s produktmi na báze vody, iba s čistými esenciálnymi olejmi bez ďalších prímesí. Nejedná sa o chybu či poruchu produktu!

Kód SSAW-002GY
Druh produktu NEBULIZÉR
Vôňa/Názov produktu SM
Objem (ml) 15 ml
Farba šedá
Výrobca Seasons
Kolekcia AERO
Krajina pôvodu Hongkong
Materiál Plast, Živice
Funkció Viac prevádzkových režimov, Farebné podsvietenie, Mihotajúce sa podsvietenie (pripomína svetlo sviečky)
Výška (v) 15 cm cm

Odporúčania pre správne použitie
NEBULIZÉR SEASONS – SM, 15 ml

NEBULIZÉR AERO SM je prenosný nebulizér, ktorý pracuje bez vody a prevoniava tak len nezriedeným esenciálnym olejom. Jeho výroba je patentovaná, prevádzka tichšia a účinnejšia než iné, konkurenčné nebulizéry. Na nebulizéri je možné nastaviť viacero prevádzkových režimov a rôzne LED podsvietenia vrátane svetla pripomínajúceho mihotajúce sa svetlo sviečky. Tiež si môžete zvoliť medzi dvomi intenzitami prevoňania. Výhodou produktu je možnosť bezdrôtovej prevádzky na batériu. Tiež je v balení dizajnový popruh, vďaka ktorému produkt ľahko premiestnite.