Pri objednávke nad 69 EUR je doprava zadarmo.
Zľava -20 % (nielen) na autovône TU.

NIKI – SPICY WOODS
Mr & Mrs Fragrance
VÔNE DO AUTA 
Posledné kusy -20 % S KÓDOM DAD20
Mr & Mrs Fragrance

NIKI – SPICY WOODS

VÔNE DO AUTA 
skladom v e-shope
Cena s DPH:
15,50 €
-20 % S KÓDOM DAD20

Obľúbená vôňa do auta má nový trendy dizajn, ktorý len tak niekto neprehliadne. Vzhľad novej kolekcie Niki korešponduje s novým komunikačným štýlom značky Mr&Mrs Fragrance, ktorý je predovšetkým moderný a chic. Všetko ostatné pri tejto vôni zostáva rovnaké. Dizajnová vôňa do auta Niki je štýlovou vôňou do auta, ktorá dodá interiéru vášho auta príjemnú vôňu a jedinečný vzhľad. Súčasťou balenia je aj iniciačná náplň, ktorú je možné po vyvoňaní vymeniť za ktorúkoľvek z ponúkaných náhradných náplní.

  • Zavrite oči a ocitnite sa v lese. Presne tak vonia Spicy Woods (kořeněné dřevo). Drevitá vôňa, ktorá Vás prenesie do miest, kde je vzduch najčistejší.
Kód JNIKIBX019V02
Druh produktu VÔNE DO AUTA 
Vôňa/Názov produktu SPICY WOODS
Charakter vône drevitá, korenistá
Výdrž 1-3 mesiace
Výrobca Mr & Mrs Fragrance
Kolekcia Niki
Krajina pôvodu Taliansko

Odporúčania pre správne použitie
VÔNE DO AUTA  MR & MRS FRAGRANCE – SPICY WOODS

Balenie vône do auta NIKI obsahuje dekoratívny kryt a náplň. Vložte náplň do ozdobného obalu, zacvaknite klip a umiestnite vôňu do vetracích otvorov klimatizácie/topenia auta. Vôňa sa bude šíriť do priestoru vášho vozidla prúdením vzduchu z topenia/klimatizácie. 

Náš tip: Ak už náplň nevonia, kúpte si samotnú náplň TU a šetrite prírodu aj svoje peniaze. Starú vonnú náplň môžete jednoducho vymeniť za novú, dekoratívny obal NIKI zostane rovnaký a môžete ľubovoľne meniť vône.