Pri objednávke nad 69 EUR je doprava zadarmo.

NIKI – ROSE OUD
Mr & Mrs Fragrance
VÔNE DO AUTA 
Mr & Mrs Fragrance

NIKI – ROSE OUD

VÔNE DO AUTA 
skladom v e-shope
Cena s DPH:
15,50 €

Obľúbená vôňa do auta má nový trendy dizajn, ktorý len tak niekto neprehliadne. Vzhľad novej kolekcie Niki korešponduje s novým komunikačným štýlom značky Mr&Mrs Fragrance, ktorý je predovšetkým moderný a chic. Všetko ostatné pri tejto vôni zostáva rovnaké. Dizajnová vôňa do auta Niki je štýlovou vôňou do auta, ktorá dodá interiéru vášho auta príjemnú vôňu a jedinečný vzhľad. Súčasťou balenia je aj iniciačná náplň, ktorú je možné po vyvoňaní vymeniť za ktorúkoľvek z ponúkaných náhradných náplní.

Rose Oud (Drevitá ruža) je vôňa, ktorá snúbi kvetinové tóny v rovnakej miere ako tie drevité. Skvelo sa tak dopĺňajú, pretože opulentná ruža zjemňuje silu dreva a drevo naopak dodáva vôni ten správny šmrnc.

  • Hlava: pivonka, cédrové drevo
  • Srdce: ruža z Damašku, jazmín, gardénia
  • Základ: vanilka, ambra, pačuli, agarové drevo, hnedý cukor
Kód JNIKIBX033V02
Druh produktu VÔNE DO AUTA 
Vôňa/Názov produktu ROSE OUD
Výdrž 1-3 mesiace
Výrobca Mr & Mrs Fragrance
Kolekcia Niki
Krajina pôvodu Taliansko

Odporúčania pre správne použitie
VÔNE DO AUTA  MR & MRS FRAGRANCE – ROSE OUD

Za pomoci univerzálnej funkčnej klipsne pripevníte na vetracie otvory (vývod klimatizácia) každého automobilu, vertikálne aj horizontálne. Vôňa do auta potom za pomoci pusteného vzduchu distribuuje stálu a dlhotrvajúcu vôňu. Použite EVA náplň napustenou aróma olejom podľa výberu, ktorú môžete ľahko nahradiť novou.