Pri objednávke nad 69 EUR je doprava zadarmo.

NIKI – PASSION FLOWER
Mr & Mrs Fragrance
VÔNE DO AUTA 
Mr & Mrs Fragrance

NIKI – PASSION FLOWER

VÔNE DO AUTA 
skladom v e-shope
Cena s DPH:
15,50 €

Obľúbená vôňa do auta má nový trendy dizajn, ktorý len tak niekto neprehliadne. Vzhľad novej kolekcie Niki korešponduje s novým komunikačným štýlom značky Mr&Mrs Fragrance, ktorý je predovšetkým moderný a chic. Všetko ostatné pri tejto vôni zostáva rovnaké. Dizajnová vôňa do auta Niki je štýlovou vôňou do auta, ktorá dodá interiéru vášho auta príjemnú vôňu a jedinečný vzhľad. Súčasťou balenia je aj iniciačná náplň, ktorú je možné po vyvoňaní vymeniť za ktorúkoľvek z ponúkaných náhradných náplní.

Passion flower (Mučenkový kvet) Nalaďte sa na exotickú vôňu obľúbeného ovocia passion fruit, ktoré vyniká kontrastom sladkosti a jemne kyslých tónov. Ľahko sa tak prenesiete na slnečnú dovolenku v južnej Amerike.

  • Hlava: broskyňa Momo, jahodový list, zelené jablko
  • Srdce: pomarančový kvet, magnólia, neroli, kosatec, taifová ruža
  • Základ:santalové drevo, ambra, pižmo
Kód JNIKIBX028V02
Druh produktu VÔNE DO AUTA 
Vôňa/Názov produktu PASSION FLOWER
Charakter vône ovocná
Výdrž 1-3 mesiace
Výrobca Mr & Mrs Fragrance
Kolekcia Niki
Krajina pôvodu Taliansko

Odporúčania pre správne použitie
VÔNE DO AUTA  MR & MRS FRAGRANCE – PASSION FLOWER

Za pomoci univerzálnej funkčnej klipsne pripevníte na vetracie otvory (vývod klimatizácia) každého automobilu, vertikálne aj horizontálne. Vôňa do auta potom za pomoci pusteného vzduchu distribuuje stálu a dlhotrvajúcu vôňu. Použite EVA náplň napustenou aróma olejom podľa výberu, ktorú môžete ľahko nahradiť novou.