DO DOPRAVY ZADARMO CHÝBA OBJEDNAŤ ZA 40 EUR

Bytove-parfemy.sk - bytové parfumy, difuzéry, aróma lampy, vône do autaBytove-parfemy.sk - bytové parfumy, difuzéry, aróma lampy, vône do auta

NEUTRÁLNÁ ZMES PROTI KOMÁROM DO KATALYTICKÉ LAMPY 500 ML- LAMPE BERGER

16,60 EUR
Dostupnosť: skladom
Upozorňujeme, že tovar je dostupný v nízkej skladovej zásobe a je pravdepodobné, že bude rýchlo vypredaný.

Za nákup tohoto produktu získáte 0 věrnostních bodů.

Náplň do katalytickej lampy Proti komárom (Anti Mosquito) odpudzuje nepríjemný hmyz a komáre. Okrem svojej špeciálnej funkcie tiež čistí vzduch od nepríjemného zápachu a baktérií. Odporúčame túto vôňu používať najmä v horúcich letných večeroch. Možno použiť v interiéri aj vo vonkajších priestoroch.

Ako používať
NEUTRÁLNÁ ZMES PROTI KOMÁROM DO KATALYTICKÉ LAMPY 500 ML- LAMPE BERGER

Vône Anti Mosquito obsahujú geraniol - látku prírodného pôvodu, ktorá odpudzuje hmyz. Náplne sú určené len pre domáce použitie ako preventívne alebo ochranné riešenie pred nežiaducim hmyzom. Náplne slúži na elimináciu nežiaduceho hmyzu ako sú komáre, mravce alebo blchy. Používajte výhradne v Lampe Berger lampách. Počas 30 minútového použitia v 12 m2 miestnosti dôjde až k 100% eliminácii komárov a efekt pretrváva 8 hodín! Používajte maximálne raz denne a dodržujte maximálnu dobu trvania (1 min / m3). Insekticídne účinky vône sa aktivujú počas 5 minút nasledujúcich po začiatku difúzie.

Charakteristika produktu

Kód 115066
Výrobca Maison Berger Paris
Druh Náplne
Krajina pôvodu Francúzsko
Vôňa Neutrálná zmes proti komárom
Objem 500 ml
Charakter vône Neutrálna