Pri objednávke nad 69 EUR je doprava zadarmo.

ZEST OF GREEN ORANGE
Maison Berger Paris
NÁPLŇ DO KATALYTICKEJ LAMPY 500 ml
Maison Berger Paris

ZEST OF GREEN ORANGE

NÁPLŇ DO KATALYTICKEJ LAMPY 500 ml
skladom v e-shope
Cena s DPH:
18,00 €
Vôňa Zest of Green Orange: Svieža a energická vôňa, ktorá si vás získa svojimi citrusovo-ovocnými tónmi. Ideálna na jarné a letné obdobie, dodá pocit sviežosti a pripomenie vôňu šťavnatého ovocia.
  • Hlava: pomaranč, zelený pomaranč, klementínka, maliny
  • Srdce: kvety pomarančovníka, heliotrop (vôňa, ktorá spája tóny sladkastej vanilky s kvetinovým a mandľovým podtónom), petitgrain (esenciálny olej z listov pomarančovníka)
  • Základ: ambra, pižmo
Kód 115154
Druh produktu NÁPLŇ DO KATALYTICKEJ LAMPY
Vôňa/Názov produktu ZEST OF GREEN ORANGE
Objem (ml) 500 ml
Výrobca Maison Berger Paris
Krajina pôvodu Francúzsko
Stránka s kolekcí katalyticke-reakce

Odporúčania pre správne použitie
NÁPLŇ DO KATALYTICKEJ LAMPY MAISON BERGER PARIS – ZEST OF GREEN ORANGE, 500 ml

Maison Berger Paris zodpovedá striktným a náročným kvalitatívnym normám. Vďaka systematicky vykonávaným testom ručí za to, že nevytvárajú dym a neprodukujú BTEX (benzén, toluén, etylbenzén a xylén). Produkty fungujú na princípe spaľovania a uvoľňovanie vône bez prítomnosti plameňa. K tvorbe vôní sa používajú stovky prírodných a umelých substancií. Umelé substancie ich obohacujú o bezpečné suroviny a ich kombináciou s tými prírodnými vznikajú nové, predtým nepredstaviteľné parfumy výnimočných vlastností. Môžu nahradiť aj nedostupné a vzácne prírodné látky, u ktorých bola v prírodnej forme preukázaná zdravotná škodlivosť. Všetky zložky, z ktorých sú parfumy Maison Berger Paris vyrábané, podliehajú veľmi prísnym interným štandardom, ktoré sú ešte náročnejšie ako tie, ktoré vyžadujú európske a americké farmaceutické asociácie a IFRA (Inernational Fragrance Association).

  • Obsah náplne nalejte do 2/3 katalytickej lampy a držte sa pokynov na používanie katalytickej lampy. Odporúčame použiť neutralizačnú náplň pred zmenou vône.