Pri objednávke nad 69 EUR je doprava zadarmo.

UNDERNEATH THE MAGNOLIAS
Maison Berger Paris
NÁPLŇ DO KATALYTICKEJ LAMPY 500 ml
Maison Berger Paris

UNDERNEATH THE MAGNOLIAS

NÁPLŇ DO KATALYTICKEJ LAMPY 500 ml
skladom v e-shope
Upozorňujeme, že tovar je dostupný v nízkej skladovej zásobe a je pravdepodobné, že bude rýchlo vypredaný.
Cena s DPH:
18,00 €
Vôňa Underneath the Magnolias: Táto vôňa balansuje medzi zmyselnosťou a provokáciou. Kvetinové chypre s akcentmi ovocných tónov. Ženský a zmyselný parfum sa rozvíja do pozoruhodnej rovnováhy medzi okvetnými lístkami ruží, čiernym jazmínom, ambrou a pačuli, to všetko zahalené do opojného pižma.
Kód 115149
Druh produktu NÁPLŇ DO KATALYTICKEJ LAMPY
Vôňa/Názov produktu UNDERNEATH THE MAGNOLIAS
Charakter vône kvetinová
Objem (ml) 500 ml
Výrobca Maison Berger Paris
Krajina pôvodu Francúzsko
Stránka s kolekcí katalyticke-reakce

Odporúčania pre správne použitie
NÁPLŇ DO KATALYTICKEJ LAMPY MAISON BERGER PARIS – UNDERNEATH THE MAGNOLIAS, 500 ml

Maison Berger Paris zodpovedá striktným a náročným kvalitatívnym normám. Vďaka systematicky vykonávaným testom ručí za to, že nevytvárajú dym a neprodukujú BTEX (benzén, toluén, etylbenzén a xylén). Produkty fungujú na princípe spaľovania a uvoľňovanie vône bez prítomnosti plameňa. K tvorbe vôní sa používajú stovky prírodných a umelých substancií. Umelé substancie ich obohacujú o bezpečné suroviny a ich kombináciou s tými prírodnými vznikajú nové, predtým nepredstaviteľné parfumy výnimočných vlastností. Môžu nahradiť aj nedostupné a vzácne prírodné látky, u ktorých bola v prírodnej forme preukázaná zdravotná škodlivosť. Všetky zložky, z ktorých sú parfumy Maison Berger Paris vyrábané, podliehajú veľmi prísnym interným štandardom, ktoré sú ešte náročnejšie ako tie, ktoré vyžadujú európske a americké farmaceutické asociácie a IFRA (Inernational Fragrance Association).

  • Obsah náplne nalejte do 2/3 katalytickej lampy a držte sa pokynov na používanie katalytickej lampy. Odporúčame použiť neutralizačnú náplň pred zmenou vône.