ASTRAL – WHITE CASHMERE
Maison Berger Paris
NÁPLŇ DO KATALYTICKEJ LAMPY 500 ml
Maison Berger Paris

ASTRAL – WHITE CASHMERE

NÁPLŇ DO KATALYTICKEJ LAMPY 500 ml
skladom v e-shope
Cena s DPH:
18,00 €

Vůně White Cashmere (Bílý kašmír):
Svěží, čistá, lehce pudrová vůně s názvem Bílý kašmír je symbolem útulnosti. Zahalte se do příjemného aroma navíc s desinfekčním účinkem katalytické reakce.

  • Hlava: bergamot, vodní tóny, kašmír
  • Srdce: jasmín, pomerančový květ, ylang-ylang
  • Základ: pačuli, santalové dřevo, bílé pižmo
Kód 115108
Druh produktu NÁPLŇ DO KATALYTICKEJ LAMPY
Vôňa/Názov produktu WHITE CASHMERE
Charakter vône svieža
Objem (ml) 500 ml
Výrobca Maison Berger Paris
Kolekcia Astral
Krajina pôvodu Francúzsko
Stránka s kolekcí katalyticke-reakce

Odporúčania pre správne použitie
NÁPLŇ DO KATALYTICKEJ LAMPY MAISON BERGER PARIS – WHITE CASHMERE, 500 ml

Maison Berger Paris zodpovedá striktným a náročným kvalitatívnym normám. Vďaka systematicky vykonávaným testom ručí za to, že nevytvárajú dym a neprodukujú BTEX (benzén, toluén, etylbenzén a xylén). Produkty fungujú na princípe spaľovania a uvoľňovanie vône bez prítomnosti plameňa. K tvorbe vôní sa používajú stovky prírodných a umelých substancií. Umelé substancie ich obohacujú o bezpečné suroviny a ich kombináciou s tými prírodnými vznikajú nové, predtým nepredstaviteľné parfumy výnimočných vlastností. Môžu nahradiť aj nedostupné a vzácne prírodné látky, u ktorých bola v prírodnej forme preukázaná zdravotná škodlivosť. Všetky zložky, z ktorých sú parfumy Maison Berger Paris vyrábané, podliehajú veľmi prísnym interným štandardom, ktoré sú ešte náročnejšie ako tie, ktoré vyžadujú európske a americké farmaceutické asociácie a IFRA (Inernational Fragrance Association).

  • Obsah náplne nalejte do 2/3 katalytickej lampy a držte sa pokynov na používanie katalytickej lampy. Odporúčame použiť neutralizačnú náplň pred zmenou vône.