Maison Berger Paris

BENEATH THE CHRISTMAS TREE

NÁPLŇ DO KATALYTICKEJ LAMPY 500 ml
17,50 €
na sklade

Vianočný strom symbolizuje obnovu života a časom sa stal tradičným pohanským symbolom Vianoc, často spojeným s vianočnými darčekmi a obdarovaním potrebných. Vôňa Pod vianočným stromom je drevitá, ale zároveň osviežujúca, symbolizuje najkrajšie sviatky v roku, vytvára v interiéri upokojujúcu atmosféru.

Hlava: borovicové ihličky, zelené tóny, tóny čistoty Srdce: borovica, eukalyptus, maliny, živice Základ: cédrové drevo, santalové drevo

Charakteristika produktu

Kód 115040
Druh produktu NÁPLŇ DO KATALYTICKEJ LAMPY
Vôňa/Názov produktu BENEATH THE CHRISTMAS TREE
Charakter vône Drevitá, korenistá
Objem (ml) 500 ml
Farba číra
Výrobca Maison Berger Paris
Krajina pôvodu Francúzsko
Stránka s kolekcí katalyticke-reakce

Odporúčania pre správne použitie
NÁPLŇ DO KATALYTICKEJ LAMPY MAISON BERGER PARIS – BENEATH THE CHRISTMAS TREE, 500 ml

Maison Berger Paris zodpovedá striktným a náročným kvalitatívnym normám. Vďaka systematicky vykonávaným testom ručí za to, že nevytvárajú dym a neprodukujú BTEX (benzén, toluén, etylbenzén a xylén). Produkty fungujú na princípe spaľovania a uvoľňovanie vône bez prítomnosti plameňa. K tvorbe vôní sa používajú stovky prírodných a umelých substancií. Umelé substancie ich obohacujú o bezpečné suroviny a ich kombináciou s tými prírodnými vznikajú nové, predtým nepredstaviteľné parfumy výnimočných vlastností. Môžu nahradiť aj nedostupné a vzácne prírodné látky, u ktorých bola v prírodnej forme preukázaná zdravotná škodlivosť. Všetky zložky, z ktorých sú parfumy Maison Berger Paris vyrábané, podliehajú veľmi prísnym interným štandardom, ktoré sú ešte náročnejšie ako tie, ktoré vyžadujú európske a americké farmaceutické asociácie a IFRA (Inernational Fragrance Association). Obsah náplne nalejte do 2/3 katalytickej lampy a držte sa pokynov na používanie katalytickej lampy. Odporúčame použiť neutralizačnú náplň pred zmenou vône.