Maison Berger Paris

POD VIANOČNÝM STROMOM - NÁPLŇ DO KATALYTICKEJ LAMPY 500 ML, LAMPE BERGER

14,90 €
na sklade
Upozorňujeme, že tovar je dostupný v nízkej skladovej zásobe a je pravdepodobné, že bude rýchlo vypredaný.

Vianočný strom symbolizuje obnovu života a časom sa stal tradičným pohanským symbolom Vianoc, často spojeným s vianočnými darčekmi a obdarovaním potrebných.
Vôňa Pod vianočným stromom je drevitá, ale zároveň osviežujúca, symbolizuje najkrajšie sviatky v roku, vytvára v interiéri upokojujúcu atmosféru.


Hlava: borovicové ihličky, zelené tóny, tóny čistoty
Srdce: borovica, eukalyptus, maliny, živice
Základ: cédrové drevo, santalové drevo

Charakteristika produktu

Kód 115040
Charakter vône Drevitá, korenistá
Výrobca Maison Berger Paris
Druh produktu Príslušenstvo
Farba číra
Objem (ml) 500 ml
Druh Náplň do katalytickej lampy
Vôňa Pod vianočným stromom
Krajina pôvodu Francúzsko

Ako používať
POD VIANOČNÝM STROMOM - NÁPLŇ DO KATALYTICKEJ LAMPY 500 ML, LAMPE BERGER

Lampe Berger zodpovedá striktným a náročným kvalitatívnym normám. Vďaka systematicky vykonávaným testom ručí za to, že nevytvárajú dym a neprodukujú BTEX (benzén, toluén, etylbenzén a xylén). Produkty fungujú na princípe spaľovania a uvoľňovanie vône bez prítomnosti plameňa. K tvorbe vôní sa používajú stovky prírodných a umelých substancií. Umelé substancie ich obohacujú o bezpečné suroviny a ich kombináciou s tými prírodnými vznikajú nové, predtým nepredstaviteľné parfumy výnimočných vlastností. Môžu nahradiť aj nedostupné a vzácne prírodné látky, u ktorých bola v prírodnej forme preukázaná zdravotná škodlivosť. Všetky zložky, z ktorých sú parfumy LAMPE BERGER vyrábané, podliehajú veľmi prísnym interným štandardom, ktoré sú ešte náročnejšie ako tie, ktoré vyžadujú európske a americké farmaceutické asociácie a IFRA (Inernational Fragrance Association). Obsah náplne nalejte do 2/3 katalytickej lampy a držte sa pokynov na používanie katalytickej lampy. Odporúčame použiť neutralizačnú náplň pred zmenou vône.