3+1 ZADARMO
Maison Berger Paris

MAISON BERGER PARIS NÁPLŇ DO KATALYTICKEJ LAMPY - POD VIANOČNÝM STROMOM, 500 ML

14,90 €
na sklade
3+1 ZADARMO

Vianočný strom symbolizuje obnovu života a časom sa stal tradičným pohanským symbolom Vianoc, často spojeným s vianočnými darčekmi a obdarovaním potrebných.
Vôňa Pod vianočným stromom je drevitá, ale zároveň osviežujúca, symbolizuje najkrajšie sviatky v roku, vytvára v interiéri upokojujúcu atmosféru.


Hlava: borovicové ihličky, zelené tóny, tóny čistoty
Srdce: borovica, eukalyptus, maliny, živice
Základ: cédrové drevo, santalové drevo

Charakteristika produktu

Kód 115040
Druh produktu NÁPLŇ DO KATALYTICKEJ LAMPY 
Druh Náplne
Vôňa/Názov produktu POD VIANOČNÝM STROMOM
Charakter vône Drevitá, korenistá
Objem (ml) 500 ml
Farba číra
Výrobca Maison Berger Paris
Krajina pôvodu Francúzsko

Ako používať
MAISON BERGER PARIS NÁPLŇ DO KATALYTICKEJ LAMPY - POD VIANOČNÝM STROMOM, 500 ML

Maison Berger Paris zodpovedá striktným a náročným kvalitatívnym normám. Vďaka systematicky vykonávaným testom ručí za to, že nevytvárajú dym a neprodukujú BTEX (benzén, toluén, etylbenzén a xylén). Produkty fungujú na princípe spaľovania a uvoľňovanie vône bez prítomnosti plameňa. K tvorbe vôní sa používajú stovky prírodných a umelých substancií. Umelé substancie ich obohacujú o bezpečné suroviny a ich kombináciou s tými prírodnými vznikajú nové, predtým nepredstaviteľné parfumy výnimočných vlastností. Môžu nahradiť aj nedostupné a vzácne prírodné látky, u ktorých bola v prírodnej forme preukázaná zdravotná škodlivosť. Všetky zložky, z ktorých sú parfumy Maison Berger Paris vyrábané, podliehajú veľmi prísnym interným štandardom, ktoré sú ešte náročnejšie ako tie, ktoré vyžadujú európske a americké farmaceutické asociácie a IFRA (Inernational Fragrance Association). Obsah náplne nalejte do 2/3 katalytickej lampy a držte sa pokynov na používanie katalytickej lampy. Odporúčame použiť neutralizačnú náplň pred zmenou vône.