Pri objednávke nad 69 EUR je doprava zadarmo.

SILK TOUCH
Maison Berger Paris
NÁPLŇ DO KATALYTICKEJ LAMPY 500 ml
ZĽAVA
Maison Berger Paris

SILK TOUCH

NÁPLŇ DO KATALYTICKEJ LAMPY 500 ml
skladom v e-shope
Cena s DPH:
13,10 € 17,50 € -25%

Parfum z kolekcie vôní inšpirovaných jedným z piatich ľudských zmyslov - dotykom. Vôňa vo Vás prebudí nové zážitky, pripomenie Vám na dotyk príjemný materiál. Vôňa Hodvábny dotyk je delikátnou kvetinovou kompozíciou, v základe je čokoláda, pižmo, tonka bôby a vanilka, srdce tvoria lístky ruží, cyklámen a fialka a hlavu parfumu melón a zelené tóny.

Hodváb je textilné vlákno produkované húsenicami priadky morušovej. Technológia spracovania vlákna pochádza z Číny, odkiaľ sa rozšírila do Európy. Hodváb bolo skôr tak zriedkavé, že sa v Číne vyzradenie jeho výrobného tajomstva trestalo smrťou.

Kód 115181
Druh produktu NÁPLŇ DO KATALYTICKEJ LAMPY
Vôňa/Názov produktu SILK TOUCH
Charakter vône Kvetinová
Objem (ml) 500 ml
Farba číra
Výrobca Maison Berger Paris
Krajina pôvodu Francúzsko
Stránka s kolekcí zDUtALZBI7M

Odporúčania pre správne použitie
NÁPLŇ DO KATALYTICKEJ LAMPY MAISON BERGER PARIS – SILK TOUCH, 500 ml

Maison Berger Paris zodpovedá striktným a náročným kvalitatívnym normám. Vďaka systematicky vykonávaným testom ručí za to, že nevytvárajú dym a neprodukujú BTEX (benzén, toluén, etylbenzén a xylén). Produkty fungujú na princípe spaľovania a uvoľňovanie vône bez prítomnosti plameňa. K tvorbe vôní sa používajú stovky prírodných a umelých substancií. Umelé substancie ich obohacujú o bezpečné suroviny a ich kombináciou s tými prírodnými vznikajú nové, predtým nepredstaviteľné parfumy výnimočných vlastností. Môžu nahradiť aj nedostupné a vzácne prírodné látky, u ktorých bola v prírodnej forme preukázaná zdravotná škodlivosť. Všetky zložky, z ktorých sú parfumy Maison Berger Paris vyrábané, podliehajú veľmi prísnym interným štandardom, ktoré sú ešte náročnejšie ako tie, ktoré vyžadujú európske a americké farmaceutické asociácie a IFRA (Inernational Fragrance Association). Obsah náplne nalejte do 2/3 katalytickej lampy a držte sa pokynov na používanie katalytickej lampy. Odporúčame použiť neutralizačnú náplň pred zmenou vône.