Pri objednávke nad 69 EUR je doprava zadarmo.
Zľava -20 % (nielen) na autovône TU.

SILK TOUCH
Maison Berger Paris
NÁPLŇ DO KATALYTICKEJ LAMPY 500 ml
Maison Berger Paris

SILK TOUCH

NÁPLŇ DO KATALYTICKEJ LAMPY 500 ml
vypredané
Cena s DPH:
18,00 €

Parfum z kolekcie vôní inšpirovaných jedným z piatich ľudských zmyslov - dotykom. Vôňa vo Vás prebudí nové zážitky, pripomenie Vám na dotyk príjemný materiál. Vôňa Hodvábny dotyk je delikátnou kvetinovou kompozíciou, v základe je čokoláda, pižmo, tonka bôby a vanilka, srdce tvoria lístky ruží, cyklámen a fialka a hlavu parfumu melón a zelené tóny.

Hodváb je textilné vlákno produkované húsenicami priadky morušovej. Technológia spracovania vlákna pochádza z Číny, odkiaľ sa rozšírila do Európy. Hodváb bolo skôr tak zriedkavé, že sa v Číne vyzradenie jeho výrobného tajomstva trestalo smrťou.

Kód 115181
Druh produktu NÁPLŇ DO KATALYTICKEJ LAMPY
Vôňa/Názov produktu SILK TOUCH
Charakter vône kvetinová
Objem (ml) 500 ml
Výrobca Maison Berger Paris
Krajina pôvodu Francúzsko
Stránka s kolekcí katalyticke-reakce

Odporúčania pre správne použitie
NÁPLŇ DO KATALYTICKEJ LAMPY MAISON BERGER PARIS – SILK TOUCH, 500 ml

Maison Berger Paris zodpovedá striktným a náročným kvalitatívnym normám. Vďaka systematicky vykonávaným testom ručí za to, že nevytvárajú dym a neprodukujú BTEX (benzén, toluén, etylbenzén a xylén). Produkty fungujú na princípe spaľovania a uvoľňovanie vône bez prítomnosti plameňa. K tvorbe vôní sa používajú stovky prírodných a umelých substancií. Umelé substancie ich obohacujú o bezpečné suroviny a ich kombináciou s tými prírodnými vznikajú nové, predtým nepredstaviteľné parfumy výnimočných vlastností. Môžu nahradiť aj nedostupné a vzácne prírodné látky, u ktorých bola v prírodnej forme preukázaná zdravotná škodlivosť. Všetky zložky, z ktorých sú parfumy Maison Berger Paris vyrábané, podliehajú veľmi prísnym interným štandardom, ktoré sú ešte náročnejšie ako tie, ktoré vyžadujú európske a americké farmaceutické asociácie a IFRA (Inernational Fragrance Association). Obsah náplne nalejte do 2/3 katalytickej lampy a držte sa pokynov na používanie katalytickej lampy. Odporúčame použiť neutralizačnú náplň pred zmenou vône.