Pri objednávke nad 69 EUR je doprava zadarmo.

NATURAL – ACQUA BLU
Millefiori Milano
ARÓMA OLEJ 15 ml
Millefiori Milano

NATURAL – ACQUA BLU

ARÓMA OLEJ 15 ml
skladom v e-shope
Cena s DPH:
12,00 €

Aróma olej je vonná esencia určená na prevoňanie interiéru a je vhodná na použitie, spolu s dostatočným množstvom vody, do ultrazvukových difuzérov, aromalámp či je možné ho nakvapkať priamo na porézne predmety. 

Táto svieža vôňa nachádza inšpiráciu v potápaní tajuplnými oceánskymi hlbinami, ktoré plynulo prechádzajú z blankytne modrých, cez smaragdovo zelené až po temne modré odtiene. Rovnako ako rôzne prechody v hlbinách oceánu, aj táto vôňa sa pýši rôznorodými prechodmi akordov, ktoré ale spoločnou súhrou stvárňujú dokonalú vôňu, ktorá vykúzli osvieženie pre váš interiér.

  • Hlava: citrón, bergamot, jablko
  • Srdce: levanduľa, rozmarín, morské akordy
  • Základ: cédrové drevo, ambra, pižmo
Kód 7FIQB
Druh produktu ARÓMA OLEJ
Vôňa/Názov produktu ACQUA BLU
Charakter vône svieža, citrusová
Objem (ml) 15 ml
Farba modrá
Výrobca Millefiori Milano
Kolekcia Natural
Krajina pôvodu Taliansko

Odporúčania pre správne použitie
ARÓMA OLEJ MILLEFIORI MILANO – ACQUA BLU, 15 ml

Vodorozpustné vône môžu byť použité v ultrazvukových osviežovačoch vzduchu, zvlhčovačoch či trebárs olejových aróma lampách. Špeciálne zloženie roztoku ho robí kompatibilný s akýmkoľvek typom ultrazvukových osviežovačov aj zvlhčovačov vzduchu. Pohodlný a elegantný dávkovač umožňuje presné dávkovanie podľa vašich potrieb a zvykov. Pár kvapiek stačí pre jemnú a ľahkú vôňu, 10–15 kvapiek pre intenzívnejší efekt. Olej s objemom 15 ml s kvapkadlom. Spojte kvalitnú vôňu s efektívnou technikou v podobe ultrasonického difuzéru Millefiori Milano. Disponuje tichosťou, moderným a funkčným dizajnom a vďaka ultrazvukovej technológii zaručuje tiché, avšak stále prevoňanie. Chromatická zmena prispeje okamžite k vytvoreniu príjemnej a delikátna atmosféry. Naviac nevyžaruje teplo.