DO DOPRAVY ZADARMO CHÝBA OBJEDNAŤ ZA 40 EUR

Bytove-parfemy.sk - bytové parfumy, difuzéry, aróma lampy, vône do autaBytove-parfemy.sk - bytové parfumy, difuzéry, aróma lampy, vône do auta

Majestátne sekvoje - náplň do katalytickej lampy Lampe Berger, 500ml

14,90 EUR
Dostupnosť: vypredané
Sekvoje, niekedy tiež nazývané Fénixovho stromy, pre svoju schopnosť odolávať požiarom. Majstri parfuméri v manufaktúrach Lampe Berger si vybrali tento unikátny prírodný materiál, aby vám mohli ponúknuť túto nevšednú a jedinečnú vôňu. Drevitá a opojná - najprv vás prekvapí svieži hlava v ktorej sa snúbi vôňa borovicového ihličia s grapefruitom. Srdce parfumu tvorí zmyselná kombinácia kajenského korenia a morských tónov. Opojné drevité tóny základu parfumu vás prenesú do machom zarasteného podrastu prevoňaného živicou.

Ako používať
Majestátne sekvoje - náplň do katalytickej lampy Lampe Berger, 500ml

Obsah náplne nalejte do 2/3 katalytickej lampy a držte sa pokynov na používanie katalytickej lampy. Odporúčame použiť neutralizačnú náplň pred zmenou vône. Lampe Berger zodpovedá striktným a náročným kvalitatívnym normám. Vďaka systematicky vykonávaným testom ručí za to, že nevytvárajú dym a neprodukujú BTEX (benzén, toluén, etylbenzén a xylén). Produkty fungujú na princípe spaľovania a uvoľňovanie vône bez prítomnosti plameňa. K tvorbe vôní sa používajú stovky prírodných a umelých substancií. Umelé substancie ich obohacujú o bezpečné suroviny a ich kombináciou s tými prírodnými vznikajú nové, predtým nepredstaviteľné parfumy výnimočných vlastností. Môžu nahradiť aj nedostupné a vzácne prírodné látky, u ktorých bola v prírodnej forme preukázaná zdravotná škodlivosť. Všetky zložky, z ktorých sú parfumy LAMPE BERGER vyrábané, podliehajú veľmi prísnym interným štandardom, ktoré sú ešte náročnejšie ako tie, ktoré vyžadujú európske a americké farmaceutické asociácie a IFRA (Inernational Fragrance Association).

Charakteristika produktu

Kód 115345
Druh Náplne
Vôňa Majestátne sekvoje
Objem 500 ml
Výrobca Maison Berger Paris
Charakter vône Drevitá, korenistá
Krajina pôvodu Francúzsko