Maison Berger Paris

MAISON BERGER DARČEKOVÁ SADA: KATALYTICKÁ LAMPA ICE CUBE ŠEDÁ + NÁPLŇ ČISTÝ BIELY ČAJ

41,00 €
na sklade
Zápalky zadarmo ako darček.
Darčekový set obsahuje katalytickú lampu Ice Cube z lakovaného skla a 250 ml interiérového parfumu Bavlnená starostlivosť. Súčasťou balenia je aj patentovaný kahan s bavlneným knôtom, uzáver lampy, ochranná korunka a lievik pre ľahké plnenie lampy. Katalytická lampa je vyrobená z hrubostenného skla v šedej farbe. Robustná, ale zároveň elegantná korunka rovného tvaru je vyrobená z kovu v striebornej farbe.
Výška lampy: 13,1 cm
Šírka lampy: 7,2 cm

Čistý biely čaj - čistá, svieža a delikátna vôňa
Hlava: čierne ríbezle, bergamot
Srdce: biely čaj, konvalinka, jazmín
Základ: cédrové drevo, biele pižmoSúčasťou balenia je katalytická lampa s korunkou, ochranný kryt, bavlnený knôt, náplň a lievik pre ľahké naliatie náplne do lampy.

Charakteristika produktu

Kód 4711
Charakter vône Púdrová
Výrobca Maison Berger Paris
Druh produktu Katalytické lampy
Farba šedá
Vôňa Čistý biely čaj
Krajina pôvodu Francúzsko

Ako používať
MAISON BERGER DARČEKOVÁ SADA: KATALYTICKÁ LAMPA ICE CUBE ŠEDÁ + NÁPLŇ ČISTÝ BIELY ČAJ

Naplňte lampu zvolenou náplňou do 2/3 objemu. Dávajte pozor, aby nezostali zvyšky náplne na vonkajšom povrchu lampy. V opačnom prípade ich odstráňte. Vložte knôt, ak tak robíte úplne prvýkrát, nechajte ho nasiaknuť po dobu min 20 min. Kamienok na povrchu knôtu zapáľte zápalkami či zapaľovačom. Po 3 minútach plameň sfúknite. Vôňa sa začne šíriť. 20 - 30 minút parfumácie je všeobecne dostačujcící pre miestnosť o rozlohe 20 štvorcových metrov. Ak je miestnosť dostatočne prevoňaná, priklopte na knôt krytku a tým úplne zastavíte katalytickú reakciu.