Maison Berger Paris

ICE CUBE – PURE WHITE TEA

DARČEKOVÁ SÚPRAVA 250 ml
45,00 €
na sklade
Zápalky zadarmo ako darček.
Darčekový set obsahuje katalytickú lampu Ice Cube z lakovaného skla a 250 ml interiérového parfumu Bavlnená starostlivosť. Súčasťou balenia je aj patentovaný kahan s bavlneným knôtom, uzáver lampy, ochranná korunka a lievik pre ľahké plnenie lampy. Katalytická lampa je vyrobená z hrubostenného skla v šedej farbe. Robustná, ale zároveň elegantná korunka rovného tvaru je vyrobená z kovu v striebornej farbe.
Výška lampy: 13,1 cm
Šírka lampy: 7,2 cm

Čistý biely čaj - čistá, svieža a delikátna vôňa
Hlava: čierne ríbezle, bergamot
Srdce: biely čaj, konvalinka, jazmín
Základ: cédrové drevo, biele pižmoSúčasťou balenia je katalytická lampa s korunkou, ochranný kryt, bavlnený knôt, náplň a lievik pre ľahké naliatie náplne do lampy.

Charakteristika produktu

Kód 4711
Druh produktu DARČEKOVÁ SÚPRAVA
Vôňa/Názov produktu PURE WHITE TEA
Charakter vône Púdrová
Objem (ml) 250 ml
Farba šedá
Výrobca Maison Berger Paris
Kolekcia Ice Cube
Krajina pôvodu Francúzsko
Stránka s kolekcí katalyticke-reakce

Odporúčania pre správne použitie
DARČEKOVÁ SÚPRAVA MAISON BERGER PARIS – PURE WHITE TEA, 250 ml

Naplňte lampu zvolenou náplňou do 2/3 objemu. Dávajte pozor, aby nezostali zvyšky náplne na vonkajšom povrchu lampy. V opačnom prípade ich odstráňte. Vložte knôt, ak tak robíte úplne prvýkrát, nechajte ho nasiaknuť po dobu min 20 min. Kamienok na povrchu knôtu zapáľte zápalkami či zapaľovačom. Po 3 minútach plameň sfúknite. Vôňa sa začne šíriť. 20 - 30 minút parfumácie je všeobecne dostačujcící pre miestnosť o rozlohe 20 štvorcových metrov. Ak je miestnosť dostatočne prevoňaná, priklopte na knôt krytku a tým úplne zastavíte katalytickú reakciu.