Maison Berger Paris

MAISON BERGER DARČEKOVÁ SADA: KATALYTICKÁ LAMPA PURE MATNÁ + ČISTÝ BIELY ČAJ

40,00 €
nedostupné
Darčekové balenie je ideálne pre jednoduchý úvod do sveta interiérových parfumov a katalytických lámp. Balenie obsahuje katalytickú lampu Pure v matnom vyhotovení a 180 ml interiérového parfumu Čistý biely čaj. Súčasťou balenia je tiež patentovaný kahan s bavlneným knôtom, uzáver lampy a ochranná korunka.
Katalytická lampa je vyrobená z matného hrubostenného skla v elegantnom dizajne. Robustná ochranná korunka je vyrobená z kovu v striebornej farbe.
Objem lampy: 220 ml
Výška lampy: 12 cm

Charakteristika produktu

Kód 4681
Charakter vône Svieža, citrusová
Výrobca Maison Berger Paris
Druh produktu Katalytické lampy
Farba biela
Vôňa Čistý biely čaj
Krajina pôvodu Francúzsko

Ako používať
MAISON BERGER DARČEKOVÁ SADA: KATALYTICKÁ LAMPA PURE MATNÁ + ČISTÝ BIELY ČAJ

Naplňte lampu zvolenou náplňou do 2/3 objemu. Dávajte pozor, aby nezostali zvyšky náplne na vonkajšom povrchu lampy. V opačnom prípade ich odstráňte. Vložte knôt, ak tak robíte úplne prvýkrát, nechajte ho nasiaknuť po dobu min 20 min. Kamienok na povrchu knôtu zapáľte zápalkami či zapaľovačom. Po 3 minútach plameň sfúknite. Vôňa sa začne šíriť. 20 - 30 minút parfumácie je všeobecne dostačujcící pre miestnosť o rozlohe 20 štvorcových metrov. Ak je miestnosť dostatočne prevoňaná, priklopte na knôt krytku a tým úplne zastavíte katalytickú reakciu.