Darček
Maison Berger Paris

MAISON BERGER DARČEKOVÝ SET ESSENTIELE + NÁHRADNÁ NÁPLŇ ZDARMA

41,00 €
vypredané
Darčeková súprava obsahuje katalytickú lampu Cube z kolekcie Essential z priehľadného skla a 250 ml interiérového parfumu Verbena a 250 ml funkčnej neutrálnej náplne – slúži na zriedenie parfumu – zníženie jeho intenzity alebo čistenie vzduchu bez jeho parfumácie. Súčasťou balenia je tiež patentovaný kahan s bavlneným knôtom, uzáver lampy, ochranná korunka a lievik na jednoduché plnenie lampy.
Katalytická lampa je vyrobená z hrubostenného priesvitného skla. Robustná, no elegantná korunka rovného tvaru je vyrobená z kovu v striebornej farbe.

Verbena
Hlava: limetka, cedrát, ružové korenie
Srdce: verbena, levanduľa, mäta
Základ: sivá ambra, biele pižmo

+ ako DARČEK K NÁKUPU - NÁHRADNÁ NÁPLŇ 500 ML vo vôni POKUŠENIE SANTALOVÉHO DREVA
Pokušenie santalového dreva - jemné a zmyselne sladkasté drevité tóny orientálneho santalovníka a vanilky vás obklopí upokojujúcou a povznášajúcou atmosférou. Kombinácia výrazného kardamómu a ruže voľne prechádza do osviežujúcich tónov bieleho jazmínu doplneného o tóny cédru a myrty.
Hlava: ruža, kardamóm, santalové drevo
Srdce: cédrové drevo, myrta, biely jazmín
Základ: santalové drevo, ambra, vanilka

Charakteristika produktu

Kód 4698DAR
Výrobca Maison Berger Paris
Druh produktu Katalytické lampy
Krajina pôvodu Francúzsko
Farba číra

Ako používať
MAISON BERGER DARČEKOVÝ SET ESSENTIELE + NÁHRADNÁ NÁPLŇ ZDARMA

Naplňte lampu zvolenou náplňou do 2/3 objemu. Dávajte pozor, aby nezostali zvyšky náplne na vonkajšom povrchu lampy. V opačnom prípade ich odstráňte. Vložte knôt, ak tak robíte úplne prvýkrát, nechajte ho nasiaknuť po dobu min 20 min. Kamienok na povrchu knôtu zapáľte zápalkami či zapaľovačom. Po 3 minútach plameň sfúknite. Vôňa sa začne šíriť. 20 - 30 minút parfumácie je všeobecne dostačujcící pre miestnosť o rozlohe 20 štvorcových metrov. Ak je miestnosť dostatočne prevoňaná, priklopte na knôt krytku a tým úplne zastavíte katalytickú reakciu.