Maison Berger Paris

Vôňa machu, náplň do katalytickej lampy 500 ml, Lampe Berger

Produkt momentálne nie je možné zakúpiť.
Vôňa dreva a mora, ktorej základ tvoria minerály odrážajúce sa v iskrivom lišeníku a bielom cédre. Kvetinové srdce vône je jemne korenené so sviežimi prímorskými tónmi snúbenými s jazmínom a zázvorom. Vrchné tóny sú slnečné, zelené a čerstvé, spoznáte v nich mandarínku i kvety pomarančovníka .
Lišajníky použité pri výrobe vonnej esencie rastú na severnej strane kmeňov a konárov dubov a sú zbierané ručne. Potom sa opatrne odstránia z kôry, vyčistia a usušia. Lišajníky sú pôvodom z Bulharska a Macedónska.

Charakteristika produktu

Kód 115342
Druh náplne
Objem (ml) 500 ml
Charakter vône Drevitá, korenistá
Krajina pôvodu Francúzsko
Výrobca Maison Berger Paris

Ako používať
Vôňa machu, náplň do katalytickej lampy 500 ml, Lampe Berger

Lampe Berger zodpovedá striktným a náročným kvalitatívnym normám. Vďaka systematicky vykonávaným testom ručí za to, že nevytvárajú dym a neprodukujú BTEX (benzén, toluén, etylbenzén a xylén). Produkty fungujú na princípe spaľovania a uvoľňovanie vône bez prítomnosti plameňa. K tvorbe vôní sa používajú stovky prírodných a umelých substancií. Umelé substancie ich obohacujú o bezpečné suroviny a ich kombináciou s tými prírodnými vznikajú nové, predtým nepredstaviteľné parfumy výnimočných vlastností. Môžu nahradiť aj nedostupné a vzácne prírodné látky, u ktorých bola v prírodnej forme preukázaná zdravotná škodlivosť. Všetky zložky, z ktorých sú parfumy LAMPE BERGER vyrábané, podliehajú veľmi prísnym interným štandardom, ktoré sú ešte náročnejšie ako tie, ktoré vyžadujú európske a americké farmaceutické asociácie a IFRA (Inernational Fragrance Association). Obsah náplne nalejte do 2/3 katalytickej lampy a držte sa pokynov na používanie katalytickej lampy. Odporúčame použiť neutralizačnú náplň pred zmenou vône.