Maison Berger Paris

Večná ruža, náplň do katalytickej lampy 500 ml, MAISON BERGER

Produkt momentálne nie je možné zakúpiť.
Púdrová a zmyselná vôňa, ktorej základ je ozdobený pižmom, fialkou a zamatovým medom. Srdce vône hrá kvetinovými akordmi podporujúcimi ženskosť a zmyselnosť jarnej ruže osviežené tónmi mora a hyacintu. Vrchné tóny sú zelené, voňajú čerstvosťou a evokujú rannú rosu.

Interiérový parfum je výsledkom pestovania štyroch hybridných ruží v Grasse, hlavnom meste výroby parfumov na juhu Francúzska. Ruže oplývajú mimoriadne bohatou a výnimočnú vôňou, ktorá je veľmi vzácna a krehká. Sú zbierané len čoskoro z rána, kedy voňajú najsilnejšie.

Charakteristika produktu

Kód 115340
Druh náplne
Objem (ml) 500 ml
Charakter vône Kvetinová
Krajina pôvodu Francúzsko
Výrobca Maison Berger Paris
Druh produktu Príslušenstvo

Ako používať
Večná ruža, náplň do katalytickej lampy 500 ml, MAISON BERGER

Lampe Berger zodpovedá striktným a náročným kvalitatívnym normám. Vďaka systematicky vykonávaným testom ručí za to, že nevytvárajú dym a neprodukujú BTEX (benzén, toluén, etylbenzén a xylén). Produkty fungujú na princípe spaľovania a uvoľňovanie vône bez prítomnosti plameňa. K tvorbe vôní sa používajú stovky prírodných a umelých substancií. Umelé substancie ich obohacujú o bezpečné suroviny a ich kombináciou s tými prírodnými vznikajú nové, predtým nepredstaviteľné parfumy výnimočných vlastností. Môžu nahradiť aj nedostupné a vzácne prírodné látky, u ktorých bola v prírodnej forme preukázaná zdravotná škodlivosť. Všetky zložky, z ktorých sú parfumy LAMPE BERGER vyrábané, podliehajú veľmi prísnym interným štandardom, ktoré sú ešte náročnejšie ako tie, ktoré vyžadujú európske a americké farmaceutické asociácie a IFRA (Inernational Fragrance Association). Obsah náplne nalejte do 2/3 katalytickej lampy a držte sa pokynov na používanie katalytickej lampy. Odporúčame použiť neutralizačnú náplň pred zmenou vône.