Kringle Candle

KRINGLE CANDLE VONNÁ SVIEČKA BOUJEE – SORRY NOT SORRY, 411 G

26,50 €
na sklade
Zápalky zadarmo ako darček.
Jedinečná kombinácia vyzývavej ambry, aromatických pomarančových kvetov a hrejivosti santalového dreva vytvára dokonalú zmes, ktorá sa nesie v znamení SORRY NOT SORRY.

Hlava: gardénia, pomarančový kvet
Srdce: kokosová voda, broskyňa, petitgrain
Základ: ruža, santalové drevo, ambra

Hravá kolekcia sviečok typu „tumbler“ zo sójového vosku.

Trojknôtová sviečka je vyrobená zo sójového vosku v antracitovej farbe, kedy na zafarbenie vosku boli použité rastlinné výťažky.

Priemer sviečky: 10,16 cm
Výška: 9,2 cm
Dĺžka horenia: 45 hodín
Váha: 411 g

Charakteristika produktu

Kód 0111-000657
Charakter vône Kvetinová
Kolekcia Boujee
Výrobca Kringle Candle
Druh produktu Vonné sviečky
Farba čierna
Výdrž 45 hodín
Hmotnosť (g) 411 g
Vôňa Sorry Not Sorry
Krajina pôvodu USA

Ako používať
KRINGLE CANDLE VONNÁ SVIEČKA BOUJEE – SORRY NOT SORRY, 411 G

Značka Kringle Candle zostáva verná Amerike a jej tradíciám. Každá jedna sviečka je plnená aj dekorovaná v USA, konkrétne v štáte Massachusetts. Sklenené obaly sviečok sú vyrábané v Ohiu, knôty sú pletené v New Jersey, vosk pochádza zo Severnej Ameriky a originálne vône, ktoré odlišujú Kringle Candle od iných sviečok, sú tvorené v New Jersey, na Floride a ďalších častiach USA. Unikátne vône sviečok Kringle Candle sú obvykle založené na dopyte zákazníkov a etikety na sviečkach, ktorých dizajn tvorí kreatívny tím firmy, sú tlačené tiež v Massachusetts. Od dizajnérov až po testujúce laboratória cez pracovníkov v expedičnom sklade a tím ľudí pracujúcich v kancelárii, všetci títo ľudia majú zásluhu na úspechu a špičkovej kvalite sviečok Kringle Candle.