Kringle Candle

KRINGLE CANDLE VONNÁ SVIEČKA BOUJEE – BOSS LADY, 411 G

Produkt momentálne nie je možné zakúpiť.
Zápalky zadarmo ako darček.
Úspešní a cieľavedomí ľudia vždy túžia po najvyšších pracovných pozíciách. Zbavte sa všetkých obáv a bariér, ktoré vám stoja v ceste k dosiahnutiu tých najvyšších mét spolu s posilňujúcou vôňou eukalyptu, energetizujúcim pomarančom a zmyselnosťou ruže.

Hlava: pomaranč, kardamon, citrón
Srdce: eukalyptus, ruža, petitgrain
Základ: škorica, lístky slivky

Hravá kolekcia sviečok typu „tumbler“ zo sójového vosku.

Trojknôtová sviečka je vyrobená zo sójového vosku v antracitovej farbe, kedy na zafarbenie vosku boli použité rastlinné výťažky.

Priemer sviečky: 10,16 cm
Výška: 9,2 cm
Dĺžka horenia: 45 hodín
Váha: 411 g

Charakteristika produktu

Kód 0111-000646
Druh produktu VONNÁ SVIEČKA 
Vôňa/Názov produktu Boss Lady
Charakter vône Svieža, citrusová
Výdrž 45 hodín
Farba čierna
Výrobca Kringle Candle
Kolekcia Boujee
Krajina pôvodu USA
Hmotnosť (g) 411 g

Ako používať
KRINGLE CANDLE VONNÁ SVIEČKA BOUJEE – BOSS LADY, 411 G

Značka Kringle Candle zostáva verná Amerike a jej tradíciám. Každá jedna sviečka je plnená aj dekorovaná v USA, konkrétne v štáte Massachusetts. Sklenené obaly sviečok sú vyrábané v Ohiu, knôty sú pletené v New Jersey, vosk pochádza zo Severnej Ameriky a originálne vône, ktoré odlišujú Kringle Candle od iných sviečok, sú tvorené v New Jersey, na Floride a ďalších častiach USA. Unikátne vône sviečok Kringle Candle sú obvykle založené na dopyte zákazníkov a etikety na sviečkach, ktorých dizajn tvorí kreatívny tím firmy, sú tlačené tiež v Massachusetts. Od dizajnérov až po testujúce laboratória cez pracovníkov v expedičnom sklade a tím ľudí pracujúcich v kancelárii, všetci títo ľudia majú zásluhu na úspechu a špičkovej kvalite sviečok Kringle Candle.