Pri objednávke nad 69 EUR je doprava zadarmo.


STAŇTE SA ČLENMI KLUBU ARIA PURA...

...A ZÍSKAJTE ZĽAVU NA KAŽDÝ NÁKUP

AKO ZBIERAŤ VERNOSTÉ BODY?

AKO ZBIERAŤ VERNOSTÉ BODY?

1. Prvým krokom je registrácia. Už len za registráciu získavate 500 vernostných bodov. Každých 1 000 bodov znamená 2 EUR zľavu na nákup."/>
2. Za každý nákup získavate počet bodov = za každé 1 EUR získate 25 bodov, teda pri nákupe za 40 EUR získate 1000 bodov.
3. V prípade, že si registráciu zakladáte na jednej z našich kamenných predajní v Brne alebo Prahe, môžete si kartičku nechať uschovať priamo na predajni, a tak zaistiť, že ju budete mať pri ďalšom nákupe opäť k dispozícii.
4. Minimálny počet uplatnených bodov na jeden nákup je 500 bodov, teda 1 EUR. Počet bodov, ktoré chcete využiť, si môžete voliť ľubovoľne.


AKO SI MÔŽEM OVERIŤ POČET MOJICH BODOV?

Je to ľahké. Prihláste sa do Vášho účtu a v ľavom menu vyberte časť Vernostné body. Tu by ste už mali mať výpočet Vašich bodov. Body je potom možné využiť v pripravenej kolónke v priebehu vypĺňania objednávky.

ZĽAVA 5 EUR NA PRVÝ NÁKUP

Prihláste sa k odberu nášho bulletinu nižšie v kolónke a získajte kód na zľavu 5 EUR na Váš nákup.
Zľava platí pri objednávke nad 20 EUR a nie je ju možné sčítať s ostatnými zľavami alebo akčnými ponukami. Zľavový kód Vám bude zaslaný na Vami uvedený e-mail a bude ho možné použiť iba na jeden nákup na daný e-mail.

Nepremeškajte novinky a zľavové akcie.

Bližšie informácie o spracovaní Vašich osobných údajov nájdete v našich zásadách ochrany osobných údajov.