Maison Berger Paris

MAISON BERGER PARIS KATALYTICKÁ LAMPA RESONANCE - TRANSPARENTNÁ

51,00 €
na sklade
Zápalky zadarmo ako darček.
Katalytická lampa z kolekcie Resonance je vyrobená z číreho hrubostenného skla vo francúzskom štýle. Inšpiráciou jej geometrie bol tvar diamantu so zaoblenými hranami, ktorý symbolizuje život, zdieľanie a harmóniu. Číra lampa vyžaruje eleganciu a striedmosť, prirodzený lesk svetla sa láme na ich oblých hranách. Katalytická lampa Resonance bude aj jedinečnou a štýlovou dekoráciou.
Kolekcia Resonance z dielne návrhárky Sylvie de France predstavuje pozvanie na cestu do imaginárneho sveta bdelého snívania, ktorý je naplnený relaxáciou a pohodou. Utečte na malú chvíľku z tohto hyperaktívneho sveta a zabaľte sa do voňavého reenergizujúceho kokónu. Kombinácia grafiky a poetických kriviek v elegantnej a feminínnej kolekcii.
Objem lampy: 400 ml
Výška lampy: 10 ml


Súčasťou balenia je katalytická lampa s korunkou, ochranný kryt, bavlnený knôt a lievik pre ľahké naliatie náplne do lampy.

Charakteristika produktu

Kód 4688
Druh produktu KATALYTICKÁ LAMPA
Vôňa/Názov produktu RESONANCE
Výrobca Maison Berger Paris
Krajina pôvodu Francúzsko

Ako používať
MAISON BERGER PARIS KATALYTICKÁ LAMPA RESONANCE - TRANSPARENTNÁ

Naplňte lampu zvolenou náplňou do 2/3 objemu. Dávajte pozor, aby nezostali zvyšky náplne na vonkajšom povrchu lampy. V opačnom prípade ich odstráňte. Vložte knôt, ak tak robíte úplne prvýkrát, nechajte ho nasiaknuť po dobu min 20 min. Kamienok na povrchu knôtu zapáľte zápalkami či zapaľovačom. Po 3 minútach plameň sfúknite. Vôňa sa začne šíriť. 20 - 30 minút parfumácie je všeobecne dostačujcící pre miestnosť o rozlohe 20 štvorcových metrov. Ak je miestnosť dostatočne prevoňaná, priklopte na knôt krytku a tým úplne zastavíte katalytickú reakciu.