Pri objednávke nad 69 EUR je doprava zadarmo.

RESONANCE
Maison Berger Paris
KATALYTICKÁ LAMPA
Maison Berger Paris

RESONANCE

KATALYTICKÁ LAMPA
skladem v e-shopu
Cena s DPH:
51,00 €
Zápalky zadarmo ako darček.
Katalytická lampa z kolekcie Resonance je vyrobená z číreho hrubostenného skla vo francúzskom štýle. Inšpiráciou jej geometrie bol tvar diamantu so zaoblenými hranami, ktorý symbolizuje život, zdieľanie a harmóniu. Číra lampa vyžaruje eleganciu a striedmosť, prirodzený lesk svetla sa láme na ich oblých hranách. Katalytická lampa Resonance bude aj jedinečnou a štýlovou dekoráciou. Kolekcia Resonance z dielne návrhárky Sylvie de France predstavuje pozvanie na cestu do imaginárneho sveta bdelého snívania, ktorý je naplnený relaxáciou a pohodou. Utečte na malú chvíľku z tohto hyperaktívneho sveta a zabaľte sa do voňavého reenergizujúceho kokónu. Kombinácia grafiky a poetických kriviek v elegantnej a feminínnej kolekcii. Objem lampy: 400 ml Výška lampy: 10 ml

Súčasťou balenia je katalytická lampa s korunkou, ochranný kryt, bavlnený knôt a lievik pre ľahké naliatie náplne do lampy.
Kód 4688
Druh produktu KATALYTICKÁ LAMPA
Výrobca Maison Berger Paris
Kolekcia Resonance
Krajina pôvodu Francúzsko
Stránka s kolekcí zDUtALZBI7M

Odporúčania pre správne použitie
KATALYTICKÁ LAMPA MAISON BERGER PARIS

Naplňte lampu zvolenou náplňou do 2/3 objemu. Dávajte pozor, aby nezostali zvyšky náplne na vonkajšom povrchu lampy. V opačnom prípade ich odstráňte. Vložte knôt, ak tak robíte úplne prvýkrát, nechajte ho nasiaknuť po dobu min 20 min. Kamienok na povrchu knôtu zapáľte zápalkami či zapaľovačom. Po 3 minútach plameň sfúknite. Vôňa sa začne šíriť. 20 - 30 minút parfumácie je všeobecne dostačujcící pre miestnosť o rozlohe 20 štvorcových metrov. Ak je miestnosť dostatočne prevoňaná, priklopte na knôt krytku a tým úplne zastavíte katalytickú reakciu.