Maison Berger Paris

LAND - KATALYTICKÁ LAMPA MAISON BERGER, HNĚDÁ

49,50 €
na sklade
Zápalky zadarmo ako darček.
Dnes, viac ako kedykoľvek predtým, máme potrebu opätovného spojenia s prírodou. Ľudia musia znova objaviť svoje korene, znova sa zamerať na svoje tradície a znova objaviť význam autentickosti. Kolekcia Land je inšpirovaná túžbou vrátiť sa ku koreňom. Je to naozajstná óda na prirodzenosť, remeselné umenie a dedičstvo Maison Berger Paris.
Katalytické lampy sú vyrobené z tónovaného skla v prírodných tónoch, ktoré sa vzájomne dopĺňajú. Farby prírody sú zladené s tradičnými guľatými tvarmi inšpirovanými keramikou, avšak celkový design pôsobí elegantne a nadčasovo. Lampa je opatrená designovou korunkou v striebornej farbe.
Objem: 264 ml

Súčasťou balenia je katalytická lampa s korunkou, ochranný kryt, bavlnený knôt a lievik pre ľahké naliatie náplne do lampy.

Charakteristika produktu

Kód 4732
Výrobca Maison Berger Paris
Druh produktu Katalytické lampy
Farba hnedá
Objem (ml) 264 ml
Druh katalytická lampa
Vôňa Land
Krajina pôvodu Francúzsko

Ako používať
LAND - KATALYTICKÁ LAMPA MAISON BERGER, HNĚDÁ

Naplňte lampu zvolenou náplňou do 2/3 objemu. Dávajte pozor, aby nezostali zvyšky náplne na vonkajšom povrchu lampy. V opačnom prípade ich odstráňte. Vložte knôt, keď tak robíte úplne prvýkrát, nechajte ho nasiaknuť po dobu min 20 min. Kamienok na povrchu knôtu zapáľte zápalkami či zapaľovačom. Po 3 minútach plameň sfúknite. Vôňa sa začne šíriť. 20–30 minút parfumácie je všeobecne dostačujúce pre miestnosť o rozlohe 20 štvorcových metrov. Ak je miestnosť dostatočne prevoňaná, priklopte na knôt krytku a tým úplne zastavíte katalytickú reakciu.