Maison Berger Paris

MAISON BERGER PARIS KATALYTICKÁ LAMPA LAND - BIELA SRIENISTÁ

49,50 €
na sklade
Zápalky zadarmo ako darček.
Dnes, viac ako kedykoľvek predtým, máme potrebu opätovného spojenia s prírodou. Ľudia musia znova objaviť svoje korene, znova sa zamerať na svoje tradície a znova objaviť význam autentickosti. Kolekcia Land je inšpirovaná túžbou vrátiť sa ku koreňom. Je to naozajstná óda na prirodzenosť, remeselné umenie a dedičstvo Maison Berger Paris.
Katalytické lampy sú vyrobené z tónovaného skla v prírodných tónoch, ktoré sa vzájomne dopĺňajú. Farby prírody sú zladené s tradičnými guľatými tvarmi inšpirovanými keramikou, avšak celkový design pôsobí elegantne a nadčasovo. Lampa je opatrená designovou korunkou v striebornej farbe.
Objem: 264 ml


Súčasťou balenia je katalytická lampa s korunkou, ochranný kryt, bavlnený knôt a lievik pre ľahké naliatie náplne do lampy.

Charakteristika produktu

Kód 4731
Druh produktu KATALYTICKÁ LAMPA
Druh katalytická lampa
Vôňa/Názov produktu LAND
Objem (ml) 264 ml
Farba biela
Výrobca Maison Berger Paris
Krajina pôvodu Francúzsko

Ako používať
MAISON BERGER PARIS KATALYTICKÁ LAMPA LAND - BIELA SRIENISTÁ

Naplňte lampu zvolenou náplňou do 2/3 objemu. Dávajte pozor, aby nezostali zvyšky náplne na vonkajšom povrchu lampy. V opačnom prípade ich odstráňte. Vložte knôt, keď tak robíte úplne prvýkrát, nechajte ho nasiaknuť po dobu min 20 min. Kamienok na povrchu knôtu zapáľte zápalkami či zapaľovačom. Po 3 minútach plameň sfúknite. Vôňa sa začne šíriť. 20–30 minút parfumácie je všeobecne dostačujúce pre miestnosť o rozlohe 20 štvorcových metrov. Ak je miestnosť dostatočne prevoňaná, priklopte na knôt krytku a tým úplne zastavíte katalytickú reakciu.