Maison Berger Paris

MAISON BERGER PARIS KATALYTICKÁ LAMPA STONE - SATÉNOVÁ

45,70 €
vypredané
Zápalky zadarmo ako darček.
Katalytická lampa v industriálnom štýle v sebe kombinuje originálny sklenený tvar a prekvapivú dekoráciu. Asymetrický tvar pripomína riečny kamienok, ktorého hrany boli vo vodnom toku zaoblené. Atypický dizajn je obohatený kontrastom matného podkladu s metalickými trblietkami, ktoré nevšedné aromalampe dodávajú vzhľad prírodného minerálu. Súčasťou balenia je aj patentovaný kahan s bavlneným knôtom, uzáver a ochranná krytka.
Lampa je vyrobená z lakovaného skla, objem lampy je 335 ml, výška 9 cm.

Súčasťou balenia je katalytická lampa s korunkou, ochranný kryt, bavlnený knôt a lievik pre ľahké naliatie náplne do lampy.

Charakteristika produktu

Kód 4606
Druh produktu KATALYTICKÁ LAMPA
Objem (ml) 335 ml
Farba biela
Výrobca Maison Berger Paris
Kolekcia Stone
Krajina pôvodu Francúzsko

Odporúčania pre správne použitie
MAISON BERGER PARIS KATALYTICKÁ LAMPA STONE - SATÉNOVÁ

Naplňte lampu zvolenou náplňou do 2/3 objemu. Dávajte pozor, aby nezostali zvyšky náplne na vonkajšom povrchu lampy. V opačnom prípade ich odstráňte. Vložte knôt, ak tak robíte úplne prvýkrát, nechajte ho nasiaknuť po dobu min. 20 min. Kamienok na povrchu knôtu zapáľte zápalkami či zapaľovačom. Po 3 minútach plameň sfúknite. Vôňa sa začne šíriť. 20–30 minút parfumácie je všeobecne dostačujúce pre miestnosť o rozlohe 20 štvorcových metrov. Ak je miestnosť dostatočne prevoňaná, priklopte na knôt krytku a tým úplne zastavíte katalytickú reakciu.