Maison Berger Paris

MAISON BERGER PARIS KATALYTICKÁ LAMPA OLYMP - MEDENÁ + EXQUISTE SPARKLE

44,00 €
na sklade
Upozorňujeme, že tovar je dostupný v nízkej skladovej zásobe a je pravdepodobné, že bude rýchlo vypredaný.
Zápalky zadarmo ako darček.
Kolekcia Olymp je inšpirovaná mýtickým svetom starovekého Grécka a horou Olymp. Dizajn kolekcie je inšpirovaný čistými rysmi, dedičstvom a starožitnosťami, ktorými antické Grécko disponuje. Do vašich interiérov prinesie sofistikovaný štýl.

Dizajn katalytickej lampy Olymp pripomína architektúru antických stĺpov. Lampa má zmyselne kypré telo s rovnou striebornou korunkou. K dispozícii je v sivej a medenej farbe, ktoré sú, rovnako ako pohľad z hory Olymp, jemné, avšak jemne zamračené a vzdušné.

Objem lampy: 320 ml
Výška lampy:

Charakteristika produktu

Kód 4556
Druh produktu KATALYTICKÁ LAMPA
Vôňa/Názov produktu EXQUISTE SPARKLE
Charakter vône Kvetinová
Objem (ml) 320 ml
Farba medená
Výrobca Maison Berger Paris
Kolekcia OLYMP
Krajina pôvodu Francúzsko

Odporúčania pre správne použitie
MAISON BERGER PARIS KATALYTICKÁ LAMPA OLYMP - MEDENÁ + EXQUISTE SPARKLE

Naplňte lampu zvolenou náplňou do 2/3 objemu. Dávajte pozor, aby nezostali zvyšky náplne na vonkajšom povrchu lampy. V opačnom prípade ich odstráňte. Vložte knôt, ak tak robíte úplne prvýkrát, nechajte ho nasiaknuť po dobu min. 20 min. Kamienok na povrchu knôtu zapáľte zápalkami či zapaľovačom. Po 3 minútach plameň sfúknite. Vôňa sa začne šíriť. 20–30 minút parfumácie je všeobecne dostačujúce pre miestnosť o rozlohe 20 štvorcových metrov. Ak je miestnosť dostatočne prevoňaná, priklopte na knôt krytku a tým úplne zastavíte katalytickú reakciu.