Pri objednávke nad 69 EUR je doprava zadarmo.

GEORGE – II. SOFT TOUCH
Mr & Mrs Fragrance
DIFUZÉR NA KAPSULY 
Bluetooth Bezdrôtový
Mr & Mrs Fragrance

GEORGE – II. SOFT TOUCH

DIFUZÉR NA KAPSULY 
skladom v e-shope
Cena s DPH:
119,00 €

Objavte nadčasový kúsok z dielne talianskych návrhárov, ktorý v novej 2. generácii prichádza s ešte lepšími funkciami.

Aróma prístroj na vonné kapsle George II. je teraz o 25 % väčší, je možné na ňom nastaviť širokú plejádu farebného podsvietenia LED a vďaka Bluetooth je možné ho ľahko prepojiť s vaším mobilným telefónom. Môžete tak pri príjemnom prevoňaní interiéru počúvať svoju obľúbenú hudbu. Čerešničkou na torte je potom prepojenie s mobilnou aplikáciou, prostredníctvom ktorej môžete svojho voňavého spoločníka ovládať na diaľku.

  • na batériu, dobíjanie cez USB
  • záruka 2 roky 
  • prevonia priestor 30-40 m2 
  • 2 základné programy (ekonomický, intenzívny)
  • v balení 1 kapsľa zdarma 
Kód JGEOSP01V02
Druh produktu DIFUZÉR NA KAPSULY 
Vôňa/Názov produktu II. SOFT TOUCH
Pokrytie (m²) 20 m²
Farba biela
Výrobca Mr & Mrs Fragrance
Kolekcia George
Krajina pôvodu Taliansko

Odporúčania pre správne použitie
DIFUZÉR NA KAPSULY  MR & MRS FRAGRANCE – II. SOFT TOUCH

GEORGE SOFT TOUCH je dizajnový aróma prístroj na použitie doma či v kancelárii. Od ostatných aróma prístrojov sa líši športovo elegantným vzhľadom, ktorý podporujú elementy z leštenej ocele a ozvláštňujú úplne nové farby. Jeho dotyku a soft touch vzhľadu proste neodoláte… 

Absolútnou novinkou je varianta s vstavaným reproduktorom, využívajúca technológiu smell&sound. Pomocou Bluetooth sa k nemu pripojíte z akéhokoľvek zariadenia. Priestor vášho domova či kancelárie tak zaplníte nielen krásnu vôňou, ale teraz už aj hudbou. Stačí ho pripojiť k vášmu tabletu, telefónu, či inému elektronickému zariadeniu disponujícemu technológiou Bluetooth a stlačiť tlačidlo ON. 

Rovnako ako prvá generácia týchto aróma prístrojov funguje na základe vonných kapsúl vyrobených z čistých esenciálnych olejov, ktoré možno ľubovoľne kombinovať, meniť a znova používať! A ako GEORGE funguje? Je to veľmi jednoduché. Jediné, čo treba pre jeho sprevádzkovanie urobiť, je vybrať si vôňu, vložiť kapsulu s fragranciou dovnútra panáčika a stlačiť tlačidlo ON. Intenzitu prevoňania si môžete sami regulovať. George je tak určený najmä pre tých, ktorí si chcú užívať vône, vo svojom byte či dome alebo pracovnom prostredí. Radi experimentujú, striedajú vône podľa jednotlivých príležitostí či nálad a používajú také vône, ktoré je práve najlepšie charakterizujú. Práve toto všetko totiž GEORGE umožňuje, a to veľmi rýchlo a jednoducho.