Pri objednávke nad 69 EUR je doprava zadarmo.

JASMINE
Geodesis
NÁPLŇ DO DIFUZÉRU 200 ml
Novinka
Geodesis

JASMINE

NÁPLŇ DO DIFUZÉRU 200 ml
skladom v e-shope
Cena s DPH:
35,00 €
Náplne do tyčinkových difuzérov sú dodávané v sklenenej nádobe a má to hneď dva dôvody. Balenie v skle je ekologickejšie než plastové fľaše, je možné ho triediť do skla a recyklovať. Najväčšou výhodou však môže byť aj fakt, že ratanové tyčinky je možné vkladať priamo do sklenenej nádoby a náplň je tak možné pohodlne použiť ako nový tyčinkový difuzér. Žiadne prelievanie do inej nádoby. Samozrejme je možné po spotrebovaní náplne fľašu upcyklovať a využiť ju tak na úplne iné účely, fantázii sa medze nekladú. 
  • Vôňa Jasmine: Jasmín a India proste patria k sebe. Indovia ho nazývajú „kráľom kvetov“, poskytuje príťažlivú afrodiziakálnu arómu, ktorá má upokojujúce účinky. Podmanivé tóny jazmínu si vás získajú. Nechajte sa unášať vôňou Orientu s touto nezameniteľnou vôňou.
Kód JA003
Druh produktu NÁPLŇ DO DIFUZÉRU
Vôňa/Názov produktu JASMINE
Charakter vône kvetinová
Objem (ml) 200 ml
Výdrž 1-2 mesiace
Pokrytie (m²) 15-20
Farba transparentná
Výrobca Geodesis
Krajina pôvodu Francúzsko
Materiál Sklo

Odporúčania pre správne použitie
NÁPLŇ DO DIFUZÉRU GEODESIS – JASMINE, 200 ml

Pomocou lievika nalejte náplň do nádoby, ktorá bude slúžiť ako aroma difuzér. Pri výmene náplne odporúčame použiť nové tyčinky. Pomocou tyčiniek možno tiež ovplyvňovať Intenzitu vône, čím viac tyčiniek, tým väčšia intenzita vône.