Pri objednávke nad 69 EUR je doprava zadarmo.

CLOVE TREE
Geodesis
NÁPLŇ DO DIFUZÉRU 200 ml
Geodesis

CLOVE TREE

NÁPLŇ DO DIFUZÉRU 200 ml
skladom v e-shope
Cena s DPH:
35,00 €
Náplne do tyčinkových difuzérov sú dodávané v sklenenej nádobe a má to hneď dva dôvody. Balenie v skle je ekologickejšie než plastové fľaše, je možné ho triediť do skla a recyklovať. Najväčšou výhodou však môže byť aj fakt, že ratanové tyčinky je možné vkladať priamo do sklenenej nádoby a náplň je tak možné pohodlne použiť ako nový tyčinkový difuzér. Žiadne prelievanie do inej nádoby. Samozrejme je možné po spotrebovaní náplne fľašu upcyklovať a využiť ju tak na úplne iné účely, fantázii sa medze nekladú. 
  • Vôňa Giroflier alebo Clove tree: To, že exotický Zanzibar vonia klinčekmi, je už dobre známe, pretože kedysi sultán Saída z Ománu nariadil obyvateľom Zanzibaru, aby vysadili na svoje pozemky za každú palmu dva až tri stromy klinčeku. A tak je Zanzibar tou najlepšou krajinou, kde sa inšpirovať práve pre túto vôňu. Nemusí to však nutne znamenať len exotiku a leto, my si klinčeky spájame so zimným obdobím, pripomenie vám vôňu vareného vína a Vianoc. Vôňa klinčekov je intenzívna, hrejivá a príjemne korenistá. 
Kód GI003
Druh produktu NÁPLŇ DO DIFUZÉRU
Vôňa/Názov produktu CLOVE TREE
Charakter vône korenená
Objem (ml) 200 ml
Výdrž 1-2 mesiace
Pokrytie (m²) 15-20
Farba transparentná
Výrobca Geodesis
Krajina pôvodu Francúzsko
Materiál Sklo

Odporúčania pre správne použitie
NÁPLŇ DO DIFUZÉRU GEODESIS – CLOVE TREE, 200 ml

Pomocou lievika nalejte náplň do nádoby, ktorá bude slúžiť ako aroma difuzér. Pri výmene náplne odporúčame použiť nové tyčinky. Pomocou tyčiniek možno tiež ovplyvňovať Intenzitu vône, čím viac tyčiniek, tým väčšia intenzita vône.