Pri objednávke nad 69 EUR je doprava zadarmo.

OLÉO – LAVENDER
Galeo
ESENCIÁLNY OLEJ 10 ml
Galeo

OLÉO – LAVENDER

ESENCIÁLNY OLEJ 10 ml
skladom v e-shope
Cena s DPH:
10,80 €
Esenciálny olej Levanduľa: patrí právom k najpoužívanejším a najobľúbenejším esenciálnym olejom. Upokojujúca a uvoľňujúca vôňa levandule, ktorá prináša absolútnu rovnováhu. Je ideálnym spoločníkom v období psychickej tenzie, vyčerpania a nadmerného stresu, pretože má vysoký relaxačný účinok. Je vhodný pre deti (od 6.mesiaca veku) aj tehotné ženy (od 3.mesiaca tehotenstva). Napomáha pri emočných problémoch, depresii, hystérii i nespavosti. Upokojuje a znižuje krvný tlak (nie je tak vhodný pre osoby s nízkym krvným tlakom), bolesť hlavy a napomáha pri kožných ochoreniach. Účinný aj v prípade poštípania hmyzom. Na kožu odporúčame používať skôr v koncentrovanej forme. Je možné ho miešať s ďalšími esenciálnymi olejmi ako napr.: Pačuli, Bergamot, Citronella
Kód BIO20671
Druh produktu ESENCIÁLNY OLEJ
Vôňa/Názov produktu LAVENDER
Charakter vône kvetinová
Objem (ml) 10 ml
Výrobca Galeo
Kolekcia Oléo
Krajina pôvodu Francúzsko

Odporúčania pre správne použitie
ESENCIÁLNY OLEJ GALEO – LAVENDER, 10 ml

Esenciálny olej použite v ktorejkoľvek aromalampe alebo ultrazvukovom difuzéru alebo podľa odporúčania vášho aromaterapeuta.

Upozornenie: Esenciálne oleje sú mimoriadne koncentrované, je teda nutné ich zriediť. Príliš vysoká koncentrácia môže spôsobiť bolesti hlavy alebo vyvolať alergickú reakciu na pokožke. Esenciálne oleje nenahrádzajú lieky! Predíďte kontaktu s očami a sliznicou. Uchovávajte vždy mimo dosahu detí!