OLÉO – EUCALYPTUS RADIATA
Galeo
ESENCIÁLNY OLEJ 10 ml
Galeo

OLÉO – EUCALYPTUS RADIATA

ESENCIÁLNY OLEJ 10 ml
skladom v e-shope
Cena s DPH:
7,40 €
Esenciálny olej Eucalyptus Radiata: je veľmi podobný klasickému eukalyptu, ale jeho vôňa nie je natoľko agresívna, je jemnejšia, a preto je veľmi dobre prijímaný deťmi – odporučené pre deti od 10 rokov. Jeho hlavnou prednosťou sú protiinfekčné účinky; antiseptické, antimikrobiálne a antimykotické. Pôsobí proti kvasinkovým a bakteriálnym infekciám, prečisťuje ovzdušie. Napomáhá vykašliavaniu, posilňuje imunitu. Je možné ho miešať s ostatnými olejmi – napr. v zmesi s bergamotom pôsobí priaznivo na dýchanie. S použitím v ultrazvukovom difuzéri pomáha vyčistiť myseľ a sústrediť sa.
Kód BIO20652
Druh produktu ESENCIÁLNY OLEJ
Vôňa/Názov produktu EUCALYPTUS RADIATA
Charakter vône svieža
Objem (ml) 10 ml
Výrobca Galeo
Kolekcia Oléo
Krajina pôvodu Francúzsko

Odporúčania pre správne použitie
ESENCIÁLNY OLEJ GALEO – EUCALYPTUS RADIATA, 10 ml

Esenciálny olej použite v ktorejkoľvek aromalampe alebo ultrazvukovom difuzéru alebo podľa odporúčania vášho aromaterapeuta.

Upozornenie: Esenciálne oleje sú mimoriadne koncentrované, je teda nutné ich zriediť. Príliš vysoká koncentrácia môže spôsobiť bolesti hlavy alebo vyvolať alergickú reakciu na pokožke. Esenciálne oleje nenahrádzajú lieky! Predíďte kontaktu s očami a sliznicou. Uchovávajte vždy mimo dosahu detí!