Pri objednávke nad 69 EUR je doprava zadarmo.

SWEET FIG, WILD FLOWER
Maison Berger Paris
NÁPLŇ DO KATALYTICKEJ LAMPY 500 ml
Maison Berger Paris

SWEET FIG, WILD FLOWER

NÁPLŇ DO KATALYTICKEJ LAMPY 500 ml
skladom v e-shope
Cena s DPH:
17,00 €

Výber dvoch parfumov do katalytickej lampy s objemom 2x250 ml.
Vytvorte si doma príjemnú voňavú atmosféru vďaka vôňam Figové mlieko a Divoký bodliak.

Figové mlieko - kvetinová, svieža aj drevitá vôňa, ktorá smelo kombinuje rôznorodé tóny a vytvára naozaj magický výsledok. Prírodné akordy figového mlieka sa poja s kontrastom sladkosti čiernej figy a pudrovosťou irisu a lotosového kvetu. Tento jedinečný koktejl postupne prechádza do ľahkej sladkosti kokosovej vody a hrejivej drevitosti santalového dreva.

  • Hlava: figové mlieko
  • Srdce: čierne figy, iris, lotosový kvet
  • Základ: kokosová voda, santalové drevo

Divoký bodliak - ležérna vôňa, ktorá odhaľuje zmes citrusových a zelených tónov. Neobvyklá, originálna vôňa, ktorá rozjasní každý interiér. Parfum Divoký bodliak je pozvánkou na voňavú cestu k znovuobjaveniu surovej prírody, ale aj jej vnútornej povahy!

  • Hlava: kotúč, citrus, zelené tóny
  • Srdce: mrkvové semienka, divoké kvety, kosatec
  • Základ: zmyselné drevo, biele pižmo, dubový mach, kašmírové drevo
     
Kód 23979
Druh produktu NÁPLŇ DO KATALYTICKEJ LAMPY
Vôňa/Názov produktu SWEET FIG, WILD FLOWER
Charakter vône kvetinová
Objem (ml) 500 ml
Výrobca Maison Berger Paris
Krajina pôvodu Francúzsko
Stránka s kolekcí katalyticke-reakce

Odporúčania pre správne použitie
NÁPLŇ DO KATALYTICKEJ LAMPY MAISON BERGER PARIS – SWEET FIG, WILD FLOWER, 500 ml

Obsah náplne nalejte do 2/3 katalytickej lampy a držte sa pokynov na používanie katalytickej lampy. Odporúčame použiť neutralizačnú náplň pred zmenou vône. Maison Berger zodpovedá striktným a náročným kvalitatívnym normám. Vďaka systematicky vykonávaným testom ručí za to, že nevytvárajú dym a neprodukujú BTEX (benzén, toluén, etylbenzén a xylén). Produkty fungujú na princípe spaľovania a uvoľňovanie vône bez prítomnosti plameňa. K tvorbe vôní sa používajú stovky prírodných a umelých substancií. Umelé substancie ich obohacujú o bezpečné suroviny a ich kombináciou s tými prírodnými vznikajú nové, predtým nepredstaviteľné parfumy výnimočných vlastností. Môžu nahradiť aj nedostupné a vzácne prírodné látky, u ktorých bola v prírodnej forme preukázaná zdravotná škodlivosť. Všetky zložky, z ktorých sú parfumy MAISON BERGER vyrábané, podliehajú veľmi prísnym interným štandardom, ktoré sú ešte náročnejšie ako tie, ktoré vyžadujú európske a americké farmaceutické asociácie a IFRA (Inernational Fragrance Association).