Maison Berger Paris

MAISON BERGER DUOPACK VÔNÍ - FIGOVÉ MLIEKO, DIVOKÝ BODLIAK, 2x250 ML

16,40 €
na sklade
Výber dvoch parfumov do katalytickej lampy s objemom 2x250 ml.
Vytvorte si doma príjemnú voňavú atmosféru vďaka vôňam Figové mlieko a Divoký bodliak.

Figové mlieko - kvetinová, svieža aj drevitá vôňa, ktorá smelo kombinuje rôznorodé tóny a vytvára naozaj magický výsledok. Prírodné akordy figového mlieka sa poja s kontrastom sladkosti čiernej figy a pudrovosťou irisu a lotosového kvetu. Tento jedinečný koktejl postupne prechádza do ľahkej sladkosti kokosovej vody a hrejivej drevitosti santalového dreva.

Hlava: figové mlieko
Srdce: čierne figy, iris, lotosový kvet
Základ: kokosová voda, santalové drevo

Divoký bodliak - ležérna vôňa, ktorá odhaľuje zmes citrusových a zelených tónov. Neobvyklá, originálna vôňa, ktorá rozjasní každý interiér. Parfum Divoký bodliak je pozvánkou na voňavú cestu k znovuobjaveniu surovej prírody, ale aj jej vnútornej povahy!

Hlava: kotúč, citrus, zelené tóny
Srdce: mrkvové semienka, divoké kvety, kosatec
Základ: zmyselné drevo, biele pižmo, dubový mach, kašmírové drevo

Charakteristika produktu

Kód 23979
Charakter vône Kvetinová
Výrobca Maison Berger Paris
Druh produktu Príslušenstvo
Objem (ml) 500 ml
Krajina pôvodu Francúzsko
Vôňa FIGOVÉ MLIEKO, DIVOKÝ BODLIAK

Ako používať
MAISON BERGER DUOPACK VÔNÍ - FIGOVÉ MLIEKO, DIVOKÝ BODLIAK, 2x250 ML

Obsah náplne nalejte do 2/3 katalytickej lampy a držte sa pokynov na používanie katalytickej lampy. Odporúčame použiť neutralizačnú náplň pred zmenou vône. Maison Berger zodpovedá striktným a náročným kvalitatívnym normám. Vďaka systematicky vykonávaným testom ručí za to, že nevytvárajú dym a neprodukujú BTEX (benzén, toluén, etylbenzén a xylén). Produkty fungujú na princípe spaľovania a uvoľňovanie vône bez prítomnosti plameňa. K tvorbe vôní sa používajú stovky prírodných a umelých substancií. Umelé substancie ich obohacujú o bezpečné suroviny a ich kombináciou s tými prírodnými vznikajú nové, predtým nepredstaviteľné parfumy výnimočných vlastností. Môžu nahradiť aj nedostupné a vzácne prírodné látky, u ktorých bola v prírodnej forme preukázaná zdravotná škodlivosť. Všetky zložky, z ktorých sú parfumy MAISON BERGER vyrábané, podliehajú veľmi prísnym interným štandardom, ktoré sú ešte náročnejšie ako tie, ktoré vyžadujú európske a americké farmaceutické asociácie a IFRA (Inernational Fragrance Association).