Maison Berger Paris

SWEET FIG, WILD FLOWER

NÁPLŇ DO KATALYTICKEJ LAMPY 500 ml
17,50 €
na sklade
Výber dvoch parfumov do katalytickej lampy s objemom 2x250 ml.
Vytvorte si doma príjemnú voňavú atmosféru vďaka vôňam Figové mlieko a Divoký bodliak.

Figové mlieko - kvetinová, svieža aj drevitá vôňa, ktorá smelo kombinuje rôznorodé tóny a vytvára naozaj magický výsledok. Prírodné akordy figového mlieka sa poja s kontrastom sladkosti čiernej figy a pudrovosťou irisu a lotosového kvetu. Tento jedinečný koktejl postupne prechádza do ľahkej sladkosti kokosovej vody a hrejivej drevitosti santalového dreva.

Hlava: figové mlieko
Srdce: čierne figy, iris, lotosový kvet
Základ: kokosová voda, santalové drevo

Divoký bodliak - ležérna vôňa, ktorá odhaľuje zmes citrusových a zelených tónov. Neobvyklá, originálna vôňa, ktorá rozjasní každý interiér. Parfum Divoký bodliak je pozvánkou na voňavú cestu k znovuobjaveniu surovej prírody, ale aj jej vnútornej povahy!

Hlava: kotúč, citrus, zelené tóny
Srdce: mrkvové semienka, divoké kvety, kosatec
Základ: zmyselné drevo, biele pižmo, dubový mach, kašmírové drevo

Charakteristika produktu

Kód 23979
Druh produktu NÁPLŇ DO KATALYTICKEJ LAMPY
Vôňa/Názov produktu SWEET FIG, WILD FLOWER
Charakter vône Kvetinová
Objem (ml) 500 ml
Výrobca Maison Berger Paris
Krajina pôvodu Francúzsko
Stránka s kolekcí katalyticke-reakce

Odporúčania pre správne použitie
NÁPLŇ DO KATALYTICKEJ LAMPY MAISON BERGER PARIS – SWEET FIG, WILD FLOWER, 500 ml

Obsah náplne nalejte do 2/3 katalytickej lampy a držte sa pokynov na používanie katalytickej lampy. Odporúčame použiť neutralizačnú náplň pred zmenou vône. Maison Berger zodpovedá striktným a náročným kvalitatívnym normám. Vďaka systematicky vykonávaným testom ručí za to, že nevytvárajú dym a neprodukujú BTEX (benzén, toluén, etylbenzén a xylén). Produkty fungujú na princípe spaľovania a uvoľňovanie vône bez prítomnosti plameňa. K tvorbe vôní sa používajú stovky prírodných a umelých substancií. Umelé substancie ich obohacujú o bezpečné suroviny a ich kombináciou s tými prírodnými vznikajú nové, predtým nepredstaviteľné parfumy výnimočných vlastností. Môžu nahradiť aj nedostupné a vzácne prírodné látky, u ktorých bola v prírodnej forme preukázaná zdravotná škodlivosť. Všetky zložky, z ktorých sú parfumy MAISON BERGER vyrábané, podliehajú veľmi prísnym interným štandardom, ktoré sú ešte náročnejšie ako tie, ktoré vyžadujú európske a americké farmaceutické asociácie a IFRA (Inernational Fragrance Association).