Pri objednávke nad 69 EUR je doprava zadarmo.

QUEEN – 03
Mr & Mrs Fragrance
TYČINKOVÝ DIFUZÉR 500 ml
Posledné kusy
Mr & Mrs Fragrance

QUEEN – 03

TYČINKOVÝ DIFUZÉR 500 ml
skladom v e-shope
Cena s DPH:
59,00 €

Tyčinkový difuzér QUEEN – jedinečný, sofistikovaný a nadčasový. Presne taký je nový difuzér od značky Mr&Mrs Fragrance, ktorý svojím dizajnom vytvára dokonalú rovnováhu medzi klasicizmom a postmodernou. Nechajte sa okúzliť delikátnou vôňou, ktorá sa ukrýva v gravírovanej váze s ratanovými tyčinkami. Dizajn stvárnil Luca Trazzi. Vôňa vytvorená Lucom Maffei.

  • Vône matcha tea – kadidlo – pačuli

Hľadáte jemnú vôňu, ktorá zahalí Váš interiér do kvetinovej vône? To by sa Vám mohla zapáčiť kombinácia matcha tea so štipkou kadidla a zeleného pačuli.

Súčasťou balenia sú ratanové tyčinky.

Kód JQUEEN50003V00
Druh produktu TYČINKOVÝ DIFUZÉR
Vôňa/Názov produktu 03
Charakter vône svieža
Objem (ml) 500 ml
Výdrž 4-6 mesiacov
Pokrytie (m²) 30 m²
Farba zelená
Výrobca Mr & Mrs Fragrance
Kolekcia Queen
Krajina pôvodu Taliansko

Odporúčania pre správne použitie
TYČINKOVÝ DIFUZÉR MR & MRS FRAGRANCE – 03, 500 ml

Praktické prevedenie difuzéru, ktoré prevonia váš interiér po niekoľko týždňov, po spotrebovaní pôvodnej náplne stačí jednoducho dokúpiť novú. Vôňu možno dopĺňať neobmedzene dlho. Pri výmene či doplňovaní náplne odporúčame vymeniť aj tyčinky. Odskrutkujte zátku difuzéra a odstráňte vodotesný uzáver. Nasaďte späť horný kryt bez stredovej zástrčky a do difuzéra vložte tyčinky. Tyčinky v priebehu dňa nasajú vôňu a budú ju uvoľňovať do priestoru. Pre dosiahnutie intenzívnejšieho účinku prevoňanie tyčinky 1x týždenne otáčajte. Pre maximálny efekt odporúčame doplniť difuzér novú náplňou akonáhle sa spotrebuje cca polovica pôvodnej náplne.