Pri objednávke nad 69 EUR je doprava zadarmo.

QUEEN – 05
Mr & Mrs Fragrance
TYČINKOVÝ DIFUZÉR 1000 ml
Posledné kusy
Mr & Mrs Fragrance

QUEEN – 05

TYČINKOVÝ DIFUZÉR 1000 ml
skladom v e-shope
Cena s DPH:
99,00 €

Tyčinkový difuzér QUEEN – jedinečný, sofistikovaný a nadčasový. Presne taký je nový difuzér od značky Mr&Mrs Fragrance, ktorý svojím dizajnom vytvára dokonalú rovnováhu medzi klasicizmom a postmodernou. Nechajte sa okúzliť delikátnou vôňou, ktorá sa ukrýva v gravírovanej váze s ratanovými tyčinkami. Dizajn stvárnil Luca Trazzi. Vôňa vytvorená Lucom Maffei.

  • Vône: bergamot – figový list – bôby tonka

Ovocno-sladká vôňa, ktorá Vás už v prvom momente zanesie na tropickú dovolenku, kde hrá prím citrusová vôňa šťavnatých bergamotov, sladkosť figových listov a bohatá aróma zmyselných bôbov tonka s čokoládovými podtónmi. 

Súčasťou balenia sú ratanové tyčinky.

Kód JQUEEN100005V00
Druh produktu TYČINKOVÝ DIFUZÉR
Vôňa/Názov produktu 05
Charakter vône drevitá, korenistá
Objem (ml) 1000 ml
Výdrž 9-12 mesiacov
Pokrytie (m²) 30 m²
Farba oranžová
Výrobca Mr & Mrs Fragrance
Kolekcia Queen
Krajina pôvodu Taliansko

Odporúčania pre správne použitie
TYČINKOVÝ DIFUZÉR MR & MRS FRAGRANCE – 05, 1000 ml

Praktické prevedenie difuzéru, ktoré prevonia váš interiér po niekoľko týždňov, po spotrebovaní pôvodnej náplne stačí jednoducho dokúpiť novú. Vôňu možno dopĺňať neobmedzene dlho. Pri výmene či doplňovaní náplne odporúčame vymeniť aj tyčinky. Odskrutkujte zátku difuzéra a odstráňte vodotesný uzáver. Nasaďte späť horný kryt bez stredovej zástrčky a do difuzéra vložte tyčinky. Tyčinky v priebehu dňa nasajú vôňu a budú ju uvoľňovať do priestoru. Pre dosiahnutie intenzívnejšieho účinku prevoňanie tyčinky 1x týždenne otáčajte. Pre maximálny efekt odporúčame doplniť difuzér novú náplňou akonáhle sa spotrebuje cca polovica pôvodnej náplne.