Culti

CULTI TYČINKOVÝ DIFUZÉR COLOURS HNEDÝ 500 ML - TESSTUTO

78,00 €
na sklade
Upozorňujeme, že tovar je dostupný v nízkej skladovej zásobe a je pravdepodobné, že bude rýchlo vypredaný.
Tessuto - vôňa čistá ako vyprané prádlo, ľahká ako hodváb. Unikátna vôňa, ktorá vznikla ako pocta najvzácnejším a prírodným vláknam.
Kolekcia Colours ponúka farebné varianty obľúbených difúzorov Cult Stile. Vybrať si môžete z niekoľkých štýlových farieb tú, ktorá sa bude najlepšie hodiť práve do vášho interiéru. Difuzér je z farebného lakovaného skla, viečko z lakovaného javorového dreva.

Charakteristika produktu

Kód CBDTES500
Druh produktu TYČINKOVÝ DIFUZÉR
Vôňa/Názov produktu TESSUTO
Charakter vône Kvetinová
Objem (ml) 500 ml
Výdrž 2-4 mesiace
Pokrytie (m²) 20 m²
Farba hnedá
Výrobca Culti
Kolekcia Colours
Výška (v) 20,4 cm
Krajina pôvodu Taliansko

Odporúčania pre správne použitie
CULTI TYČINKOVÝ DIFUZÉR COLOURS HNEDÝ 500 ML - TESSTUTO

Luxusná kolekcia aróma difuzérov CULTI začala vznikať už v roku 1988, kedy sa začalo experimentovať s rôznymi metódami prevoňania. Práve vtedy prišla totiž spoločnosť CULTI s originálnym nápadom, ktorý sa veľmi rýchlo stal najefektívnejším riešením pre prevoňanie priestorov, a to ako domácich, tak trebárs kancelárskych. Inšpiráciu mali talianski návrhári pritom úplne jednoduchú - v prútených ratanových košoch, ktoré boli namočené vo vode, ktorá sa z nich následne vyparila a dodala im ideálny pružnosť a tvarovateľnosť. Presne vtedy sa rozhodli spojiť ratanové drevo s osobitými vôňami. Odstráňte zátku na fľaštičke difuzéru a do otvoru vložte ratanové tyčinky. Tyčinky v priebehu dňa nasajú vôňu a budú ju uvoľňovať do priestoru. Pre dosiahnutie intenzívnejšieho účinku je možné tyčinky otáčať. Pre maximálny efekt odporúčame doplniť difuzér novou náplňou akonáhle sa spotrebuje cca polovica pôvodnej náplne. Tyčinky je možné znovu použiť alebo zameniť za nové, v závislosti na použitej vôni.