DO DOPRAVY ZADARMO CHÝBA OBJEDNAŤ ZA 40 EUR

Bytove-parfemy.sk - bytové parfumy, difuzéry, aróma lampy, vône do autaBytove-parfemy.sk - bytové parfumy, difuzéry, aróma lampy, vône do auta

Aróma difuzér Culti COLOURS HNEDÝ 1000 ML - THÉ

110,00 EUR
Dostupnosť: skladom

Za nákup tohoto produktu získáte 0 věrnostních bodů.

Thé, to je čajový obrad, pomalý a meditatívný. Vyvážená a čistá zmes bergamotu a japonského zeleného čaju Sencha, doplnená tónmi dreva Kvajak.
Kolekcia Colours ponúka farebné varianty obľúbených difúzorov Cult Stile. Vybrať si môžete z niekoľkých štýlových farieb tú, ktorá sa bude najlepšie hodiť práve do vášho interiéru. Difuzér je z farebného lakovaného skla, viečko z lakovaného javorového dreva.

Ako používať
Aróma difuzér Culti COLOURS HNEDÝ 1000 ML - THÉ

Luxusná kolekcia aróma difuzérov CULTI začala vznikať už v roku 1988, kedy sa začalo experimentovať s rôznymi metódami prevoňania. Práve vtedy prišla totiž spoločnosť CULTI s originálnym nápadom, ktorý sa veľmi rýchlo stal najefektívnejším riešením pre prevoňanie priestorov, a to ako domácich, tak trebárs kancelárskych. Inšpiráciu mali talianski návrhári pritom úplne jednoduchú - v prútených ratanových košoch, ktoré boli namočené vo vode, ktorá sa z nich následne vyparila a dodala im ideálny pružnosť a tvarovateľnosť. Presne vtedy sa rozhodli spojiť ratanové drevo s osobitými vôňami. Odstráňte zátku na fľaštičke difuzéru a do otvoru vložte ratanové tyčinky. Tyčinky v priebehu dňa nasajú vôňu a budú ju uvoľňovať do priestoru. Pre dosiahnutie intenzívnejšieho účinku je možné tyčinky otáčať. Pre maximálny efekt odporúčame doplniť difuzér novou náplňou akonáhle sa spotrebuje cca polovica pôvodnej náplne. Tyčinky je možné znovu použiť alebo zameniť za nové, v závislosti na použitej vôni.

Charakteristika produktu

Kód CBDTHE1000
Druh Tyčinkový difuzér
Objem 1000 ml
Kolekcia Colours
Výrobca Culti
Trvanlivosť 4-6 mesiacov
Charakter vône Svieža, citrusová
Farba hnedá
Krajina pôvodu Taliansko
Vôňa Thé
Pokrytie 30 - 50 m²