DO DOPRAVY ZADARMO CHÝBA OBJEDNAŤ ZA 40 EUR

Bytove-parfemy.sk - bytové parfumy, difuzéry, aróma lampy, vône do autaBytove-parfemy.sk - bytové parfumy, difuzéry, aróma lampy, vône do auta

DARČEKOVÁ SADA: katalytická lampa ESSENTIELLE OKRÚHLA + 2x náplň

37,00 EUR
Dostupnosť: skladom

Za nákup tohoto produktu získáte 0 věrnostních bodů.

Táto sada Lampe Berger pozostáva z okrúhlej katalytickej lampy Ronde (objem 310 ml) a dvoch náplní (objem 180 ml). Set je ideálny pre začiatočníkov, pretože obsahuje všetko, čo prvotný užívateľ katalytickej lampy potrebuje. Okrem lampy z číreho skla, ktorá je vysoká 17 cm, obsahuje jednu fragranciu Vanilka a jednu neutrálnu náplň.

Ako používať
DARČEKOVÁ SADA: katalytická lampa ESSENTIELLE OKRÚHLA + 2x náplň

Naplňte lampu zvolenou náplňou do 2/3 objemu. Dávajte pozor, aby nezostali zvyšky náplne na vonkajšom povrchu lampy. V opačnom prípade ich odstráňte. Vložte knôt, ak tak robíte úplne prvýkrát, nechajte ho nasiaknuť po dobu min. 20 min. Kamienok na povrchu knôtu zapáľte zápalkami či zapaľovačom. Po 3 minútach plameň sfúknite. Vôňa sa začne šíriť. 20–30 minút parfumácie je všeobecne dostačujúce pre miestnosť o rozlohe 20 štvorcových metrov. Ak je miestnosť dostatočne prevoňaná, priklopte na knôt krytku a tým úplne zastavíte katalytickú reakciu.

Charakteristika produktu

Kód 3097
Kolekcia Katalytické lampy ICES
Typ výrobku katalytické lampy
Druh katalytická lampa menšia, jednoduchá
Efekt Prevoňanie aj odstránenie zápachu
Použitie Zápach z cigariet, domácich maznáčikov, varenia apod.
Charakter vône Sladká
Výrobca Maison Berger Paris