DO DOPRAVY ZADARMO CHÝBA OBJEDNAŤ ZA 40 EUR

Bytove-parfemy.sk - bytové parfumy, difuzéry, aróma lampy, vône do autaBytove-parfemy.sk - bytové parfumy, difuzéry, aróma lampy, vône do auta

Svieža, citrusová

DARČEKOVÁ SADA: katalytická lampa ESSENTIELLE HRANATÁ + 2x náplň

37,00 EUR
Dostupnosť: skladom

Za nákup tohto produktu získate 0 věrnostních bodů.

Sada Lampe Berger pozostáva z hranatej katalytickej lampy Cube (objem 380 ml) a dvoch náplní (objem 180 ml). Katalytická lampa je vyrobená z číreho skla a má veľkosť 17 cm. Náhradné náplne majú objem 180 ml, jedná má aktuálnu sezónnu vôňu a jedna je neutrálna. Sada obsahuje všetko, čo potrebuje začiatočník na prvé použitie lampy.

Ako používať
DARČEKOVÁ SADA: katalytická lampa ESSENTIELLE HRANATÁ + 2x náplň

Naplňte lampu zvolenou náplňou do 2/3 objemu. Dávajte pozor, aby nezostali zvyšky náplne na vonkajšom povrchu lampy. V opačnom prípade ich odstráňte. Vložte knôt, ak tak robíte úplne prvýkrát, nechajte ho nasiaknuť po dobu min. 20 min. Kamienok na povrchu knôtu zapáľte zápalkami či zapaľovačom. Po 3 minútach plameň sfúknite. Vôňa sa začne šíriť. 20–30 minút parfumácie je všeobecne dostačujúce pre miestnosť o rozlohe 20 štvorcových metrov. Ak je miestnosť dostatočne prevoňaná, priklopte na knôt krytku a tým úplne zastavíte katalytickú reakciu.

Charakteristika produktu

Kód 3098
Kolekcia Katalytické lampy ICES
Typ výrobku katalytické lampy
Druh katalytická lampa menšia, jednoduchá
Efekt Prevoňanie aj odstránenie zápachu
Použitie Zápach z cigariet, domácich maznáčikov, varenia apod.
Charakter vône Svieža, citrusová
Výrobca Lampe Berger