Maison Berger Paris

D-STRESS, SLADKÉ OVOCIE - NÁPLŇ DO KATALYTICKEJ LAMPY MAISON BERGER, 500 ML

16,00 €
na sklade
Vôňa z kolekcie Aroma - D-stress - upokojuje telo i myseľ. Obsahuje esenciálny olej z mandarínky, ktorý uvoľňuje psychické napätie, pomáha pri úzkosti, depresii, melanchólii a smútku.

Aroma kolekcia vznikla s jediným cieľom – aby podporila vašu duševnú pohodu!
Žijeme vo svete plnom každodenného stresu a nervozity, preto je viac než žiaduce, aby bol náš domov oázou pokoja, pohody a pozitívnej energie. A to je dôvod, prečo Maison Berger prichádza s novou kolekciou troch vôní, ktoré sú obohatené o blahodarné účinky esenciálnych olejov. Tieto jemné vône uvoľnia vaše telo i myseľ, oživia vaše zmysly a povzbudia vašu náladu.

Charakteristika produktu

Kód 115095
Výrobca Maison Berger Paris
Krajina pôvodu Francúzsko
Charakter vône Ovocná
Kolekcia Aroma
Druh produktu Príslušenstvo
Farba číra
Objem (ml) 500 ml
Vôňa D-stress Sladké ovocie

Ako používať
D-STRESS, SLADKÉ OVOCIE - NÁPLŇ DO KATALYTICKEJ LAMPY MAISON BERGER, 500 ML

V prípade, že je vonná esencia už opotrebená, stačí si vybrať svoju obľúbenú vôňu alebo sa naopak rozhodnúť pre vyskúšanie vône novej, zakúpiť si náhradnú náplň a do katalytickej lampy ju doplniť. Maison Berger zodpovedá striktným a náročným kvalitatívnym normám. Vďaka systematicky vykonávaným testom ručí za to, že nevytvárajú dym a neprodukujú BTEX (benzén, toluén, etylbenzén a xylén). Produkty fungujú na princípe spaľovania a uvoľňovanie vône bez prítomnosti plameňa. K tvorbe vôní sa používajú stovky prírodných a umelých substancií. Umelé substancie ich obohacujú o bezpečné suroviny a ich kombináciou s tými prírodnými vznikajú nové, predtým nepredstaviteľné parfumy výnimočných vlastností. Môžu nahradiť aj nedostupné a vzácne prírodné látky, u ktorých bola v prírodnej forme preukázaná zdravotná škodlivosť. Všetky zložky, z ktorých sú parfumy MAISON BERGER vyrábané, podliehajú veľmi prísnym interným štandardom, ktoré sú ešte náročnejšie ako tie, ktoré vyžadujú európske a americké farmaceutické asociácie a IFRA (Inernational Fragrance Association).