Pri objednávke nad 69 EUR je doprava zadarmo.

ZNAMENIA ZVEROKRUHU – CAPRICORN – KOZOROŽEC
Chappal
DARČEKOVÁ SÚPRAVA
Chappal

ZNAMENIA ZVEROKRUHU – CAPRICORN – KOZOROŽEC

DARČEKOVÁ SÚPRAVA
skladom v e-shope
Upozorňujeme, že tovar je dostupný v nízkej skladovej zásobe a je pravdepodobné, že bude rýchlo vypredaný.
Cena s DPH:
75,00 €
Sada Capricorn (Kozorožec) bola starostlivo vybraná práve pre toto znamenie. Obsahuje vykurovadlo zostavené zo špeciálnej zmesi (šalvia, škorica a vavrín), Palo Santo na očistu duše aj priestoru a podnos z travertínového kameňa s mosadznými držiakmi pre Palo Santo aj časťou na odloženie vykurovadla.
Kód OBST3045
Druh produktu DARČEKOVÁ SÚPRAVA
Vôňa/Názov produktu CAPRICORN – KOZOROŽEC
Výrobca Chappal
Kolekcia Znamenia zverokruhu
Krajina pôvodu Turecko

Odporúčania pre správne použitie
DARČEKOVÁ SÚPRAVA CHAPPAL – CAPRICORN – KOZOROŽEC

PALO SANTO:
Nakloňte mierne špičku drievka Palo Santo a podržte ju nad ohňom asi 30 sekúnd. Potom plameň sfúknite a nechajte tlieť. Pohybujte dymom okolo svojho tela a aj v priestore, v ktorom sa nachádzate. Palo Santo bude dymiť 1 až 1,5 minúty a potom samo zhasne, podľa potreby ho môžete uhasiť aj skôr. Uistite sa však, že je dostatočne uhasené. Rovnakú tyčinku môžete použiť viackrát, znovu zapálením.

VYKUROVADLO:
Vytiahnite zväzok bylinného vykurovadla z nádoby a nechajte ho zviazaný. Byliny zapáľte, nechajte ich tlieť a prechádzajte postupne vaše obytné priestory, začnite v kútoch/rohoch. Na ochranu pred negatívnou energiou, s ktorou sa stretávate počas dňa, môžete očistiť dymom aj predmety a prírodné kamene, ktoré nosíte pri sebe. ! Bylinný zväzok umiestnite do žiaruvzdornej nádoby. ! Počkajte, kým byliny samy zhasnú, alebo ich uhaste pritlačením dymiacej časti na tanierik. Túto očistu môžete vykonávať podľa svojho uváženia.