Pri objednávke nad 69 EUR je doprava zadarmo.
Zľava -20 % (nielen) na autovône TU.

Kolekcia Baobab uzrela svetlo sveta v roku 2002 v prekrásnom prostrediu Tanzánie, v krajine intenzívnych farieb a očarujúcich vôní. Od roku 2004 je kolekcia ručne vyrábaných vonných sviečok dizajnovaná v Belgicku. Belgická značka objavila nevyčerpateľný zdroj inšpirácie v cestovaní a objavovaní. Každá sviečka rozpráva odlišný príbeh: meno, vôňa aj použitý materiál spolu úzko súvisia. S kolekciou Baobab sa sviečka stáva dekoračným predmetom. Rovnako ako Baobab v africkej savane, tak i tieto sviečky ohromujú a vyčnievajú nad ostatnými. Bežný produkt sa tak stáva neobyčajným. To je pravdepodobne to, čo definuje luxus.

Kolekcia Baobab zahŕňa širokú škálu dekoratívnych sviečok v transparentných sklenených vázach alebo v nádobách z ušľachtilej ocele. Medzi piatimi rôznymi veľkosťami sviečok vyčnieva majestátne "Maxi Max" sviečka, ktorá dodáva tradičným interiérovým sviečkam úplne nový rozmer. Tieto unikátne sviečky rozsvietia a prevonia vaše večery po dobu takmer tisíce hodín! To všetko vo výnimočnej kvalite, ktorá by nebola možná bez starostlivej práce naozajstných remeselníkov!

Belgická značka sa pri výrobe sviečok zaväzuje k určitým hodnotám, vrátane vysoko kvalitného remeselného spracovania a šetrnosti k životnému prostrediu. Všetky sviečky sú ručne lity do ručne fúkaných sklenených váz, čo robí z každej sviečky unikátny kus. Krásna čierna stuha zaviazaná okolo sviečky dodáva jemný dotyk elegancie. Štítky sú tiež súčasťou firemnej filozofie a každá je preto aplikovaná ručne.

Suroviny sú vyberané podľa ich kvality a ekologických parametrov. Vône sú vyvíjané renomovanými parfumérmi v Grasse, Mekke parfumov. Minerálný, nemastný vosk a knôty vyrobené z jemnej egyptskej bavlny sú zárukou dlhej trvanlivosti. To všetko zabalené v ikonickej čiernej krabičke od belgických remeselníkov predstavuje dokonalú eleganciu.

Táto výnimočná úprava neunikne pozornosti interiérových dizajnérov. Baobab Collection je priekopníkom vo svojom odbore a je dnes exportovaný do piatich kontinentov. S kamenným obchodom v Bruseli, butiky v prestížnych obchodných domoch a asi päťisty exkluzívnymi predajnými miestami zaisťuje globálnú distribúciu svojich výrobkov.

Výrobky Baobab Collection nájdete na našom e-shope v týchto kategóriách: