Pri objednávke nad 69 EUR je doprava zadarmo.

NEROLI & MUSK
Galeo
ARÓMA OLEJ 15 ml
Galeo

NEROLI & MUSK

ARÓMA OLEJ 15 ml
skladom v e-shope
Cena s DPH:
4,90 €

Aróma olej je vonná esencia určená na prevoňanie interiéru a je vhodná na použitie, spolu s dostatočným množstvom vody, do ultrazvukových difuzérov, aromalámp či je možné ho nakvapkať priamo na porézne predmety. 

Aróma olej Neroli & Musk: Neroli je kvetinová, ľahko sladkastá vôňa s koreneným podtónom, získava sa totiž destiláciou z kvetov pomarančovníka horkého. Musk, čiže pižmo či mošus, je ľahko sladkastá, púdrová až krémová vôňa, ktorá je v parfémoch a prevoňaní všeobecne hojne využívaná a je veľmi obľúbená, pretože zlepšuje náladu, povzbudzuje a uvoľňuje zmysly, navyše v spojení s neroli pôsobí afrodiziakálne, čisto a nevinne.
Kód 20376
Druh produktu ARÓMA OLEJ
Vôňa/Názov produktu NEROLI & MUSK
Charakter vône kvetinová
Objem (ml) 15 ml
Výrobca Galeo
Krajina pôvodu Francúzsko

Odporúčania pre správne použitie
ARÓMA OLEJ GALEO – NEROLI & MUSK, 15 ml

Vodorozpustné vône môžu byť použité v ultrazvukových osviežovačoch vzduchu, zvlhčovačoch či trebárs olejových aróma lampách. Špeciálne zloženie roztoku ho robí kompatibilný s akýmkoľvek typom ultrazvukových osviežovačov aj zvlhčovačov vzduchu. Pohodlný a elegantný dávkovač umožňuje presné dávkovanie podľa vašich potrieb a zvykov. Pár kvapiek stačí pre jemnú a ľahkú vôňu, 10–15 kvapiek pre intenzívnejší efekt.

Olej s objemom 15 ml.